Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a 8-9 hós babája nem...

Akinek a 8-9 hós babája nem ébred korán, mikor és mit ad neki utoljára enni? És mikor alszik el?

Figyelt kérdés
Az én babám tápot eszik 8 körül és úgy 6-fél7-ig alszik. (éjjel néha megébred) Úgy érzem, ha mást enne vacsira, talán tovább bírná, mert reggel baromi éhes, de álmos is, viszont nem alszik vissza.
2013. jan. 23. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám tejpépet evett 6 körül, így este tápszer után ne m volt éhes reggelig. Az sűrűbb, jobban eltelíti.
2013. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kislányomnak 4 fő étkezése van egy nap. Reggel fél 9-kor kel, 9-kor a reggeli tápszer. Utána délben főzelék, délután 3-4 óra között (attól függ, hogy mikor ébred) gyümölcs, és este fél 8-kor tápszer. Ez így megy már 8 hónapos korától, az éjszakákat átaludta, a súlya normális, neki ez elég. Most lesz 1 éves, minden nap kap valami kis nasit, mindig mást (köles, piskóta, keksz, túrórudi, kis vajas kenyér).


Szerintem próbálkozz a tejpéppel éjszakára, talán egy kicsit laktatóbb!

2013. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én kislányom 9 hónapos,ma úgy kellett keltenem 10 30-kor,mert már nagyon elcsúszik a napunk,este 22-23 között alszik el,20 körül eszik tejpépet,22 körül szopik,majd alvás,kb hajnal 5 körül szopik,és alszik 9-10-ig
2013. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 körül el is alszik? Ha később feüdne, később kelne.


A mieink 10 fele alszanak el, 8-fél 9-9 fele kelnek, próbáltam hamarabbra hozni, de nem megy.

2013. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom fél 9-kor alszik el, reggel fél7-kor ébred, szopizik, és még 8-ig visszaalszik. Úgyhogy ő is valószínüleg megéhezik addigra. Vacsorára 7 körül kap tejpépet vagy rízspépet, és lefekvés előtt még szopizik. 11 hónapos
2013. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehet, hogy így jó, bár egy fél órát még elviselnék.

Amúgy 5-6 körül eszik rizs/kölespépet gyümivel és 8 körül a tápot.

2013. jan. 23. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

9 hónapos a kisfiam.

Fél8-kor kelünk.8-kor tápszer.

10-kor gyümölcs.

1körül főzelék hússal.

3-4 között tápszer.

6-kor főzelék.

Fél8-kor tápszer,fél9-kor alszik.Próbáld ki,hogy előrébb hozod a vacsorát.

2013. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!