Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak 3. napja adom az...

Babámnak 3. napja adom az almát, pontosabban próbálom, de fintorog és kiköpi. Én türelmesen visszakanalazom a szájába. Próbálgassam még az almát, vagy jöhet más gyümi?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon kicsi adagokat adok neki,éppenhogy csak a kanál végén vagy egy kicsi.
2013. jan. 23. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keverj bele kekszet, akkor biztosan megeszi. Az alma savanyú neki.
2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok még kekszet adni neki,így is elég székrekedéses szegény.
2013. jan. 23. 20:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem savanyú az alma,megkóstoltam. Finom édes. Persze neki biztos,hogy savanyúbb az anyatej után,de azért annyira nem hiszem.
2013. jan. 23. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
kicsi barack kompót bele.Nálam csak úgy ették meg.
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi őszibarackkal kezdtük majd körtével folytattuk, szerintem nyugodtan adj neki valami mást. Nem törvényszerű hogy almával kell kezdeni. (a körte, barack mivel rostos ezért lehet lazább lesz a széklete)
2013. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tarts egy kis szünetet és próbálj mást adni neki, aztán az almát majd később próbáld újra. Eleinte az én fiam se ette, aztán pár hónap múlva rákapott és most már szereti. Nem mindent kedvelnek meg elsőre a kicsik, sőt, ha nagyobb lesz, azon se lepődj majd meg, hogy egy ideig imád egy ételt, utána meg nem lesz hajlandó megenni.

Ha székrekedéses, akkor vigyázz a sárgarépával, banánnal, savanyú almával, rizzsel, mert az megfogja.

2013. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Akkor most őszibarack próba lesz,hátha... Később visszatérünk az almához. A párom nagynénje azt mondta,hogy tegyünk bele egy kis cukrot,de erről hallani sem akarok. Minek,ha nem muszáj? Így is van cukor a gyümölcsökben,nem kell még plusz is bele. Ja és még az lenne a kérdésem,hogy vettem üveges őszibarackot. Felbontás után ugye hűtve kell tárolni,de amikor adni akarom neki,akkor felmelegítsem mikróban,vagy csak előbb vegyem ki,hogy szobahőmérsékletű legyen?
2013. jan. 23. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikróba semmiképpen ne tedd be, akkor inkább vízfürdő.
2013. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vagy kivettem előre, vagy, ha elfelejtettem, akkor forró vízbe állítottam az üveget, amíg langyos nem lett a püré.
2013. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jan. 23. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!