Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám nem iszik már...

9 hónapos babám nem iszik már 3 hónapja tápszert :- ( Próbálgassam tovább, hátha másik fajtát elfogad majd? Bővebben lent írtam.

Figyelt kérdés

Eleinte mikor először utasította el a cumisüveget,hagytam pár hét szünetet,és újra próbáltam,de nem kéri.

Öklendezik,és elfordítja a fejét...

Cumisüvegből csak a vizet issza meg.

Eleinte azt hittem hogy a HA-s tápi ízét utálja már,és mivel 6 hós elmúlt akkor már mire újra próbáltam,és doktornő sem ellenezte ezért normál tápszerrel kínáltam.

Ez sem jön be,a banános sem és még vagy 5 féle fajta sem.

Pépeket eszik,jól fejlődik szóval a védőnő,és a doktornő szerint nem baj ha pépekkel megvan a tejalapú...de én mégis hiányolom!

Ma hajnalban is 5:15-kor felkelt,hát gondoltam mégsem kezdek kanalazgatni,gyorsan csináltam tápit hátha...persze öklendezés:-(

Próbáljam csőrös pohárból?


2012. jan. 13. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondja nembaj akkor ne görcsölj rajta. Azt mondod, hogy szépen fejlődik, jól eszik:-)
2012. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok.de hát mit fog inni,reggelihez,vacsihoz stb??
2012. jan. 13. 07:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj neki babateát inni, az böven elég.
2012. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nappal próbáld ki, hogy ha kanállal adod neki a tápszert, akkor is öklendezik-e. Ha nem, akkor nem a tápszerrel van a gondja, hanem a cumisüveggel. Reggel este adhatsz tápszert pohárból vagy csőrösből. A poharazást már el lehet kezdeni, pici pohárból pár korty folyadékkal, akár vízzel is. Sok sikert!
2012. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem próbáltad, kipróbálhatnád, hogy más hőmérsékleten issza-e a tápszert. Pl szobahőmérsékleten. Kisfiam csak hidegen itta, melegen nem kellett neki.
2012. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megpróbálom őket.


Még ajánlanátok csőrös itatót,mert ilyet vennem kell.

Sosem használtam még.

Az első babámnál nem kellett,mert 1 évig szopizott,aztán már poharazott.

Ő viszont anno elfogadta simán a cumisüvegből kínált babatejet,kakaót.

Ő viszont

2012. jan. 13. 09:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az Avent puha csőrös itató vált be. Na nem a tápszert issza belőle, hanem a vizet. A fiam 16 hós, hetente próbálkozok 5 hós kora óta, hogy igyon tápot, tejet. Nem iszik... :(
2012. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányom sem itta megy a tápszereket. De most kipróbáltuk a Hipp 3-mas, folyékony tápszerét. Na, ebből este azért megiszik 150 ml-t végre. Többször nem is kínálom, rengeteg tejterméket eszik, de annak örülök, hogy ezt megissza.

Mondjuk ez 10 hónapos kortól van, de lassan kipróbálhatjátok ti is szerintem.

2012. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer a válaszokat,ötleteket.

Sajna nem jött be a kiskanál sem és a pohár sem,megérzi a tápi ízét,és elfordítja a fejét,vagy mindkét kezét a szája elé teszi.

Hátha majd ha már adhatok neki tejet azt elfogadja,de az még odébb lesz.

2012. jan. 17. 09:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. A lányom azért issza meg (szerintem) ezt a Hipp folyékony tápszert, mert nem tápszer íze van. Hanem tej íze. :)
2012. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!