Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hónapos es a lábán...

Anna 27 kérdése:

Kisfiam 8 hónapos es a lábán piros foltokat vettem észre ami nagyon száraz. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Helyenként kis foltok alakultak ki az egyik lábán hátul a combja es vadlija körül .A kis derekán van egy ilyen folt ami érdesen száraz.ezt a pelenka miatt gondoltam, hogy ott van es kenegetem is neki aminek hatására enyhül a folt.de most a lábán is van.mi lehet ez? valakinek volt hasonló ?
2013. jan. 23. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
a gombás foltok ilyesmik, amit leírtál, a canesten elmulasztja, ha az.
2013. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ekcèma
2013. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ekcémára tippelek ha a krémezés javít rajta


gyógyszertári fürdető gyors mosakodás alapos krémezés az egész testen


amúgy alapból nem szárazabb a bőre ?

2013. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ekcéma így látatlanban. Nekünk is szokott lenni (cremor egy nap alatt elmulasztja).
2013. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ekcémára tippelek, mert a lányomnak is vannak ilyen foltjai és nála már diagnosztizálták az atópias ekcémát.
2013. jan. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezzel orvoshoz kell menni, ugye? Egyébként éjszakára bekentem es reggelre halvanyodott es nem volt olyan száraz
2013. jan. 24. 10:52
 7/9 anonim ***** válasza:

jobb ha elmész orvoshoz vele csak vigyázz mert ne szteroidos krémet írjanak fel neki


ha azt írnak azzal csak 1 hétig kenheted mondjuk az alatt el is múlik neki


mi kézzel készített szappannal fürdünk amit kimondottan ekcémára készítetek a gyereknek és hidratáló hatású testápoló ami gyógyszertári

+ homeos alkati szer

ezekkel és h nem fürdik csak zuhanyzik nagyon szépen karban lehet tartani a bőrét


de jó még a shea vaj is -- bár mi azt nem próbáltuk

2013. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy ekcéma,kisfiamnak is a karján és a lábán jön elő. Natúr szappannal fürdetem és shea vajjal kenem,ezek mind természetes anyagok és így nagyon szép a bőre.
2013. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. jan. 24. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!