Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tenni, ha a kicsi...

Mit kell tenni, ha a kicsi félrenyeli a darabos ennivalót?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
az enyém még pár hónapos korában nyelt félre egy kicsi darab almát,..na ütögettem a hátát a szájába néztem,és lenyúltam idegemben a torkán és kitudtam venni az almát,de volt már rá példa hogy a lábánál lefele lógattam mert épp félrenyelt egy kiflidarabot,,na ehhez kell lélekjelenlét az biztos,már azon voltam hogy istenem a gyerekem a szemem előtt fullad meg..ilyenkor azonnal lépni kell.!!!!
2013. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fejjel lefelé, és ütögeted a hátát, hogy kifelé tudja köhögni.

A fiammal rendszeres volt, mert habzsolt, bármit képes volt félrenyelni.

2013. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:

Gyorsan kivettem az etetőszékből, bokájánál fogva fejjel lefelé fordítottam, rácsaptam egyet a hátára, és már ki is esett a falat.

Hála a jó égnek, többször sosem volt ilyen.

2013. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:
Ja igen, ha nem fejjel lefelé van, ne üss rá a hátára, mert csak még mélyebbre csúszhat!
2013. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 24. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Fejjel lefele ugyan hogy csúszna mélyebbre?
2013. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt írta, ha NEM fejjel lefelé van. Magyarul a gyerek ül, úgy ne verd hátba, csak ha a bokáját fogod ütögesd a hátát.
2013. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!