Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párásító és a párologtató...

A párásító és a párologtató között van valami különbség? Melyik a jobb a gyerekszobába?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám orra szürcsög és reggelente köhög. Az orvos nem írt rá semmit, mondván ez csak egy kis megfázás. De nem igazán akar elmúlni, azért gondoltunk hogy veszünk valamit a szobájába.
2009. aug. 31. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Párologtatni tudsz egy tálból is.

A párásítóba vizet teszel és apró részecskékre bontja a gép és szétfújja a szobában. Körülötte 1 méteren minden vizes lesz. Gyógyszert és egyéb illóanyagot nem szabad belerakni. Kruppos gyerekeknek ajánlják, mint a nagyobbik fiam, de igazán szólva nem sokat ér.


Ha náthás a babád szívd az orrát, hogy ne gyulladjon be az arcüreg/fül. Mást nem igazán tudsz csinálni.

2009. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Parologtass neki egy nagy labosban kamillat az jo.

A parasito nekem jo amikor megy a tavfutes, mert en asztmas vagyok es tul szaraz a levego.

2009. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.

Es kerdezd meg a patikaban, hogy eetleg tudsz-e neki erre adni valami homeopatias keszitmenyt.

Azok jok szoktak lenni es nem eget vero osszeg.

2009. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a különbség, hogy az egyik gépi párásító, a másik meg egy tálka amit a radiátorra teszel. Amúgy a szörcsögésre a hideg párásító készülékek jók. Igazából az a fűtési szezonban szokott problémát jelenteni, hogy túl száraz a levegő. Nekünk Momert márkájú van, és nagyon bejött télen.
2009. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szívom én szegénynek az orrát, de semmi nem jön belőle.

És most olvasgattam hogy van hideg és meleg párásító is, de nem tudom melyik lenne nekünk a jobb?

2009. aug. 31. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk TopCom hidegpárásító van. Szerintem nagyon jó dolog. Melegpárásítót csak a kruppos gyerekeknek javasolják. Szóval mindenképpen hidegpárásítót vegyél.
2009. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A Neobaby.hu-nál a legolcsóbb.
2009. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A párásító készülékek vizet permeteznek a levegőbe, mely páraköd formájában jelentkezik. A párologtató hűtőrendszerek ezzel ellentétben zárt rendszeren belül párologtatnak. Működésük során nem bocsátanak ki magukból vízpárát, nem nedvesítik a környezetüket.
2013. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!