Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 6 hónaposan...

Normális hogy 6 hónaposan napközben csak 20-30 perceket alszik?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos és a hét legtöbb napján ,olyan kb 20-30 percekre alszik el!!!

Miért??

Már megőrülünk tőle hogy nem tudok semmit csinálni mert én magamra nem fogom kötni azt is hamar megunja ,meg persze ne szokja meg hogy rajtam lóg!

Imádom szeretem ,de annyira hulla vagyok legtöbbször ráadásul van egy 4,5 éve kisfiam is ,apa nem nagyon segít!

Azt mondja az én dolgom!!


2013. jan. 24. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

off..de jó legalább nem vagyok egyedül.

de azért köszönjük hogy segített megcsinálni nem???

2013. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak! Elmúlik!
2013. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na jo kicsit ez erős, de részben igaz !

Van azért a kezében de szinte állandoan ír ezért kézről kézre jár a lányzó!!

Nem is tudnám csak én fogni hiszen a drágám a 6 hós vizsgálaton 7820 gr volt!!

3600gr született!!

2013. jan. 24. 17:31
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszike kedves második ,hát remélem de mikor?

Már idegeim is kivannak ,na meg ez a rohadt tél ,a bezártság!!

2013. jan. 24. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk kb. 1 hónapig tartott de mikor kivittem ott egész jól aludt! Attól is lehet ha fázik vagy épp melege van! Hány fok van nálatok? Mennyi ruhát adsz rá? Vagy ha nem ez lehet a közelség kell neki! Egy pelus vagy szundi kendő is segíthet! A 2. voltam! Sok sikert!
2013. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,az én lányom is 6 hós,szintén ennyit alszik. Már sokszor írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban,kiderült,hogy hát nem csak az én babám ilyen. Ő kb. 3 hós kora óta csinálja ezt,én is sokszor az őrület határán vagyok, mert 5percig sincs el nélkülem és nem fogom kendőben cipelni. Nem tudom,h mi lesz így később,de egész nap pörögnöm kell,h a teendőimmel is haladjak és közbe ő se sírjon. Irigylem azokat akiknek 2 órákat alszik a babája,annyi idő alatt a világot is megváltanám.
2013. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiam 4,5 hós és születésétől kezdve nem alszik többet 40 percnél. Én már megszoktam. Amiket ennyi idő alatt meg tudok csinálni, azt megcsinálom (mosás elindítása, teregetés, vasalás, stb.) nagyobb hangvételű dolgokat (főzés, takarítás) akkor csinálom, mikor apa itthon van, vagy ha fent van a fiam. Eleinte engem is idegesített, hogy belefogtam mondjuk takarítani, ő felkelt, és nem hagyta, hogy folytassam. Mára már túl vagyok ezen, megszoktam, és nem a magaméhoz igazítom az övét, hanem az ő életéhez az enyémet. Ennyi.
2013. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát enyém 7 hónapos, de ő is max. 20-30 percet alszik egyszer délután. Pont ma voltunk a gyerekorvosnál, kérdeztem tőle, hogy nem baj-e, elég-e neki. Azt mondta nem, ha éjjel alszik rendben és nappal is eljátszik, nevetgél akkor nem gond. Biztos elég neki ennyi. Szóval nem vagy egyedül. Már én is megszoktam, nézem az órát mikor aludt el és így tudom hogy fél óra és ébren lesz. :)
2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!