Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan alvásproblémák...

7 hónaposan alvásproblémák napközben?

Figyelt kérdés
Ahogy egyre többet, egyre ügyesebben mozog 7 hós lányom, annál nehezebben alszik el napközben. Nem tudom, mit tegyek. Magától szokott elaludni. kb két hónapja igényelte eőször, hogy fogjam a kezét míg el nem alszik. most pár hete pedig simizem a hátát, amíg meg nem nyugszik, s utána elalszik magától, vagy simizés közben. de ahogy "partyzik" a kiságyban, nem is mindig tudom simogatni, meg át is akar fordulni. de úgy mégugysem alszik el.ötletek?
2012. márc. 5. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk így megy aludni!

Leengedjük közösen a redőnyt, de nem teljesen! elfektetem a kezembe 1-2 percig ringatom, majd adok neki egy puszit és beteszem az ágyba, gyors betakarás /közben hasrafordul/ és kijövök. majd becsukom az ajtót. nagyon picit sír és elaszik egyedül.

most 10 hónapos. de ez megy 6,5 hónapos korától. eleinte több sírt. de megszokta. van hogy most már nem is sír, csak nyöszörög!


később rossz lesz ha fogni kell a kezét vagy simízni a hátát!


Igen az elsőt és is nagyon elrontottam mint nappali mint esti alvásnál is. de a 2. nál okosabb vagyok, és igen egy kicsit hagyom sírni!

2012. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. megpróbáljuk. de mit csinálsz, ha forogni akar vagy mászni, vagy felülni...stb? nem teszed vissza? hagyod, hogy "partizzon?"
2012. márc. 5. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyom. ülve úgysem alszik el! el fog feküdni.
2012. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!