Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje allergiás baba,...

Tejfehérje allergiás baba, tudtok ebéd szállítós céget ilyen esetben?

Figyelt kérdés
5 hós kislányom csak anyatejes, és most derült ki, hogy érzékeny a tejfehérjére. pár hónapja rendelem az ebédet, mert a 2 gyerek és egyéb dolgok mellett most nincs időm főzőcskézni, mint régen. tudtok mondani olyan céget, aki ilyen ételeket készít, amiket bátran megehetek? ugye most kilőve az összes tejtermék. ahonnan eddig rendeltem, ott szinte minden ételben van tejszín., tej, tejföl, sajt stb, szóval az most nem lesz jó.
2013. jan. 25. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem nem... az enyém is tejfehérje érzékeny, de én főzök, sütök stb. mert ugye (nem tudom mennyire jártál utána), de mindenben van tejszármazék. még a ropiban is.. olyan dolgokban, amit nem gondolnál. nem csak a tejtermékekkel van baj, hanem a margarinokkal is (kivéve liga margarin). és akkor még hozzá jön a szója, mert sok gyerek aki tejfehérje érzékeny, a szójára is érzékeny. szója meg ott van a virsliben pl.. de a szalámikat, sonkákat is meg kell nézni, mert sokban van tejszármazék. kizártnak tartom, hogy van olyan hely, ahol úgy főznének, hogy kizárólag tejszármazék mentes dolgokból. de ha találsz, légyszi küldd el priviben :))) köszi
2013. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

most ezt találtam, elvileg jó, csak nem tudom, hogy igaz is-e. Bár biztos ellenőrzik őket...

[link]

2013. jan. 25. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, azért sztem kérdezd meg, hogy mi a helyzet a margarinnal pl; már hogy nem -e csak a tejterméket hagyják ki
2013. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem nem...azért is írtam ki amúgy a kérdést, hogy hátha valakinek van már tapasztalata, hogy tényleg jó-e az ilyen szállítós cég? nem akarok rosszat a babámnak :(
2013. jan. 25. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!