Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek ilyen ugráló...

Szandy89 kérdése:

Volt valakinek ilyen ugráló hintája?

Figyelt kérdés

Car Jumper ugráló gyerekhinta!

Ezt a fajta hintát rendeltem meg most a kisfiamnak!

Tudtok róla véleményt írni?Hasznos dolog?Szerette a babátok?


2013. jan. 25. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor ragd bele a gyereket, ha már egyedül segítség nélkül tud járni nagyon biztosan.


Ez ami a gyógytornászok réme. Ha gyereket akkor rakják bele amikor még nem tud járni akkor a gyermek lába könnyen spiccben marad, és úgy fog járni. Aztán ezek a hinták felelösek a stabilítás problémáért, a túl késön kezdenek el menni.


Lányommal gyógytornára kellett járni nyaka miatt, és sokat beszélgettem a gyógytornásszal. Ö mondta hogy a hinta és a bébikomp problémás gyerekek nagyon gyakoriak, már ránézésre tudja hogy az okozta a bajt, még akkor is ha az anya tagadja.


Szóval nyugodtan bele rakhatod ha már biztonságosan tud a gyerek menni.

2013. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen, néha elugrándozik benne, de régebben jobban szerette, csak már megunta. Mondjuk az enyém még nem tudott járni mikor ugrált benne, de én megkérdeztem a védőnőt róla (kettőt is), ők csak a bébikompot mondták, hogy nem jó, a hintáról nem mondott semmi rosszat. Mondjuk most már megy a kisfiam, 15 hónapos lesz, de semmi baj nincs a járásával. Mondjuk sosem hagytam benne sokáig, max. negyed órát, de akkor szerette.
2013. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, még azt akartam írni, hogy elemmel zenél is, de én kivettem az elemet belőle, mert nagyon hangos, és nem lehet kikapcsolni, csak ha lejár a zene.
2013. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!