Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek bergon állványos...

Van valakinek bergon állványos szobai hintája? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bergon, de hasonló hintánk volt (retrus), mi nagyon szerettük, megvolt vagy 2 évig (7 hóstól), használtuk is napi szinten.
2012. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

néztem azt is, de a terhelés miatt akarom a bergont, mert az 25 kg jó.

Csak félek, hogy kinyúl a vázhoz.

2012. dec. 10. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.3 napja vettünk ilyet mi is,de kipróbálva csak karácsonykor lesz.Több fajtát megnéztünk ebből,a váz és ülőrész távolsága szinte ugyanaz mindegyiknél +- 1 cm max.Mi a bergonnal eddig meg voltunk elégedve teljesen,nagyon masszívnak találtam és a súly miatt nekünk is fontos volt,mert van egy "nagy"tesó,akit nem lehet semmiből sem kihagyni.Illetve a dönthető háttámla is jó benne nagyon,nekünk 5 hós a kislányunk,Ő kapja.Nekünk így ez tetszett a legjobban,a tálca is jó benne szerintem,de majd kiderül,Sajnos "élő" tapasztalatunk még nincsen.
2012. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nem tudom hol laksz,de mi Győrbe a belvárosi bababoltba 11990-ért vettük.
2012. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi

már a héten nagyon megvenném

Pesten találtam 12.000ért lehet nem húzom tovább

2012. dec. 10. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:

15 kiló felett már nem fogod használni ezt a hintát, szóval ez ne legyen fontos tényező, hogy 25 kilóig jó.

3 év felett egészen biztosan nem fogod használni, és a 3 évesek ritkán szoktak 25 kilósak lenni.

Mi 2,5 évesig használtuk, alig fért bele a gyerekem. De nem a súlya miatt, hanem a hinta fazonja miatt, és amúgy is 2,5 évesen már nem babahinta kell egy gyereknek, hanem rendes hinta.

2012. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!