Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha az egy éves...

Mit tegyek ha az egy éves babám nem eszi meg a tápszert? Eddig reggel és este ette de már nagyon nem akarja elfogadni csak 100ml egyszere?!

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Próbálj tápszert váltani. Beszéld meg a dokival.
2009. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Már be lehet vezetni a tejet.Próbáljátok meg.
2009. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
1 éves babának már annyi mindent lehet adni,miért nyomod még tápival?lehet hogy már unja és más ízekre vágyik...Ő már elég nagy baba adhatsz neki szilárd kaját is.az én unokatesómnak is most 1 éves a babája és Ő eggyáltalán nem tápizik,nem is kell neki,a családdal reggelizik minden reggel,szalámis zsemlét kakaóval,vagy éppen amit kér.
2009. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Utolsónak igaza van,13 hónapos kora óta(mert addig nem nagyon evett kenyeret)reggelire mindíg azt eszi amit mi.Kalács,kenyér vaj,szalámi,sonka,felvágott,tejbegríz,mikor mi.És persze az elmaradhatatlan kakaó.
2009. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne aggodj szerintem ezen. Valoszino hogy mar a szilardabb etelre vagyik. Persze nagyon fontos melette a tej is. Igy szerintem reggel adjal neki mar zsamlet, kiflit tejjel. (ha meg nem evett rendes tejes dolgot akkor lehet kapni babatejet) Este meg probald ki a pepeket. Nagyon finomak, kanalazni lehet oket es laktatoak is.

A fiam 10 honapos es mar egy honapja igy etkezik.


10 hos baba mamaja

2009. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Nem kell már neki tápszert adni. Bevezeted a tejet, és akkor már nem kell a tápi. Reggelire adhatsz neki: lekváros, májkrémes, sajtos, mackósajtos kenyeret, péksütit, meg tejet, vagy kakaót. Estére szintén lehet neki ezt adni. Vagy csak simán tejet.
2009. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj babatejet adni neki.
2009. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy nem ízlik neki a tápszer. Kislányom is a tápszerből csak maximum 80 ml-t ivott meg estére. Aztán 1 évesen elkezdtem neki tehéntejet adni. Háááát, nagyon imádja!!!! Azóta reggel is és este is simán megissza a 250-250 ml-t!!!


Próbáld ki, hátha!!! :-)


16 hós kislány anyukája

2009. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 hónapos a lányom, és Ő már most tiltakozik a tápszer ellen. Csak úgy issza meg, ha gyümit turmixolok bele. Próbáld meg Te is. Én kipróbáltam több tápszert is, ízesítetteket is, de egyszerűen nem issza meg. Ha gyümi van benne, akkor is csak max. 120-130-at iszik.
2009. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván ad neki szilárd ételt is... Nem azt írta, hogy a reggelije vagy a vacsorája a tápszer.
2009. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!