Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar inni a 10 és...

Miért nem akar inni a 10 és fél hónapos babám? Kb fél deci teát tudok 1 nap beletömni, azt is nehezen. Próbáltam gyümölcslét is, semmit se akar elfogadni. Esténként, éjjel és reggel még szopizik.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam is kb ennyi idős volt nyáron, s ő sem ivott. Már nem is sokat szopizott, de pár kortynál többet nem tudtam bele erőltetni. Aztán rájöttem, hogy kínálni kell, ha kéri elfogadja, ha nem, akkor nem szomjas. Gyümölcslevet, teát szintén nem itta meg, így forralt hűtött vizet kapott. Kínáld napjában többször, ha kéri megissza, de ne erőltesd, ha szomjas, úgyis inni fog!
2009. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
annyi elég neki bőven. szopik is mellette, ne aggódj, a 2 és fél deci nem kevés.
2009. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Próbálom kínálgatni gyakrabban.
2009. máj. 18. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én mamóm Azóta issza meg a teát mióta teszek neki bele egy kevés mézet is. Nem árt a fogának mégis édesebb egy kicsit.
2009. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!