Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám jobban szereti a...

A kisbabám jobban szereti a bébikaját, mint amit én kotyvasztok neki. Nagy baj ez? Próbálom adni neki, de keveset kér belőle, többet és nagyobb lelkesedéssel eszi a kész babakaját. Miért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mondjuk fűszeresebben készíted, mint a bébikaják és azért nem szereti? Vagy pont fordítva: annyira igyekszel, nehogy valamiből sok legyen, hogy ízetlen marad? Javaslom, kóstold meg a babakaját, aztán hozzá hasonlóan próbáld elkészíteni. A házilag főzött étel biztosan egészségesebb, na meg olcsóbb is, mint a bolti.
2008. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fűszerezem. Mivel fűszerezzem? Csak simán megfőzni szoktam, krumplival mindent és aztán paszírozom. Felöntöm pici anytejjel, a boltit is, mert azt az ízt már ismeri. Így nem jó?

Te, ti hogy csináljátok, hogy jó legyen?

2008. jún. 3. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM NE AGGÓDJÁL EMIATT.NEKEM A KISLÁNYOM 11 HÓNAPOS KORÁIG CSAK AZ ÜVEGES BÉBIKAJÁT FOGADTA EL.AMINT BETÖLTÖTTE A 11. HÓNAPJÁT MÁR CSAK AZT FOGADTA EL AMIT MI IS ETTÜNK.ÉS MINDENT MEGEVETT JÓÍZÜEN.NE ERŐLTESD MERT CSAK ROSSZABB LESZ
2008. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiam eleinte csak azt akarta amit én főztem,aztán meg áttért a bébiételre és már amit én turmixoltam neki nem kérte. Most leginkább azt eszi amit mi,ha olyat főzök amit még nem ehet akkor kap bébikaját. Kitapasztaltam,hogy ő a darabosat szereti már,pedig csak 1 foga van :) ezért kér a mienkből és ezért nem akarta az általam turmixolt kaját megenni.

Folyamatosan változnak. A lányom szinte bébiételen nőtt fel,de ma már mindent megeszik.

2008. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat adj, amiben nincs cukor meg tartósító. A hipp az ilyen.
2008. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!