Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól fürödhet...

Hány hónapos kortól fürödhet a baba -strandon, -kerti úszómedencében, -kerti felfújható kismedencében?

Figyelt kérdés

Most 3. hónapos a gyermekem, tanácstalan vagyok, egyáltalán belevigyem-e valamilyen medencébe a nyáron?


Ezek a medencék kezelve is vannak, valószínűleg a strandon szakszerűen, a kerti úszómedencét is kezeli az, aki meghívott bennünket hétvégére. Az otthoni felfújhatóba én nem teszek semmit, bár tavaly már algásodot, mikor a 2 éves lányom fürdött benne. A lányom télen született, a kisfiam tavasszal, ezért vagyok tanácstalan, melyikben fürdessem?




2008. jún. 3. 07:22
 1/4 A kérdező kommentje:
algásodott
2008. jún. 3. 07:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Otthon nyugodtan tedd bele a pancsolóba, de ha már algásodik a víz, azért érdemes kicserélni! Ilyen melegben nagyon gyorsan kellemes hőfokú lesz a víz akkor is, ha gyakran cseréled.

Ha az ismerősödéknél is normális a medence, szerintem azzal se lehet már gond, a strandon még jobb vigyázni, de strandja válogatja. Van, ahol nagyon szuper a vízminőség. Ha azt látod, hogy tiszta a víz és az egész környék, hogy valóban csak kisgyerekek fürdenek a babapancsolóban, akkor szerintem oda is beviheted, bár egy ennyi idős babát még ugye neked kell fogni, akkor pedig olyan medence kell, ahová a szülő is bemehet.

2008. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyn strand nincs ahová beengednek a babapancsolóba szülőt is! Legalábbis én nem találtam. Viszont mi 3hósan már elvittük a picit magunkkal strandra, a tiszta (látványra) vizbe be is vittük, hog lehűljön ő is. persze nem órákra. otthon viszont nyugodtan! Amennit csak bír a pici, és persze te!
2008. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én minden pancsolás után leengedtem a vízet és átmostam a kis medencét .Természetesen mikor a picur pancsolt csak langyos vízet tettem az othoni medencében.A strandon én is tanácstalan voltam,de semmi gond nem volt ott sem.
2008. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!