Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zymafluor 1/4 mg tablettáról...

Zymafluor 1/4 mg tablettáról vélemények?

Figyelt kérdés
Doktorbácsink szerint 1 éves kortól szedhető tabletta. A környékünkön kevés az ivóvízben a fluor, ezért nem megfelelő mennyiségben jut a szervezetbe. A férjemnek is meg nekem is elég gyengék a fogaink, nem szeretném ha a kismanónak is gondjai lenének a fogaival, csak valahogy van némi ellenérzésem a dologgal kapcsolatban. Még sosem hallottam ilyenről, pedig felnőtt a közelemben pár gyerek. Használ/t valaki ilyet? Légyszi írjátok le, hogy mi a véleményetek a dologról! Naponta kell szedni 1 tablettát, de egészen 6-7 éves koráig, hogy a maradandó fogak is erősek legyenek. Előre is köszi a válaszokat.
2009. szept. 1. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a doktornőnk azelső fog kibújásánál egyből a kezembe nyomta a Zymafluor nevét hogy vegyek és napi 1 adjak be minden nap! Bevallom 1 dobozzal szedettem be kislányommal és abbahagytam! Lett 4 fogacskája azóta mossuk-mossa van egy kicsi fluor a fogkrémbeis amit lenyel! Hát nem is tudom én se az-az igazság, hogy kell-e neki vagy nem!
2009. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is kevés a fluor a vízben, és nekem is mondta a dokinéni, ohgy adjak a kisfiamnak Zymafluort. Az első fog kibújása óta adom neki rendszeresen, és reménykedem, hogy tényleg használ.
2009. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!