Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már a Tovita...

Hallottatok már a Tovita tablettáról? (kalcium) Szeditek? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb hete vettem,a védőnőm javaslatára.Állitólag nagyon jó,beépül a csontokba,óvja a mamát,és erősiti a baba csontozatát.Én görcsöltem kicsit,ezt emlitettem meg,és erre állitólag nagyon jó.Hát nem tudom,végül is nem régóta szedem,viszont nem is görcsölt azóta az oldalam.Neked miért ajánlották? 26hetes kismami
2010. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő ajánlotta, aztán a nőgyógyászom, meg legyintett, hogy minek, meg ő már legalább 10 éve nem is hallott róla... szóval mindenki mást mond :)

de bajod nem hiszem,hogy lesz tőle

2010. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj szedem minden nap,imádom az ízét!:D Van hogy 2-t 3-at beszedek pedig csak 1-et kéne,de lehet a babának több kálciumra van szüksége!:)
2010. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtek sárgulni a fogaim, pedig 2x mosom rendesen!! Említettem a védőnőmnek, hogy a határon van a kálcium a véremben és szedhetnék-e rá vmit és ezt javasolta! Köszi a válaszokat!!!
2010. febr. 9. 20:00
 5/5 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok én is!
2010. febr. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!