Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cataflam csepp kérdés! Mindenk...

Cataflam csepp kérdés! Mindenki ezt adja a gyermekének?!

Figyelt kérdés

Szinte mindig olvasom itt,ha betegség kerül szóba egy kisgyermeknél,hogy Cataflam cseppet ad neki az anyuka.

Én úgy tudom ez erős gyógyszer,de ezek szerint itt mindenki adja,"mint a cukrot".Egyáltalán vény köteles?Orvosi felügyelet nélkül adható egyébként?



2013. jan. 25. 19:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csípőízületi gyulladásra kapta, és sasjnos most is kapja a 4 éves fiam. Nem láttam rajta semmilyen mellékhatást. Mondjuk erős fizikumú. Sajnos erre a gyulladásra csak ez a hatásos gyógyszer, valahogy le kell vinni a gyulladást. Sajnos két éves korában annyira begyulladt a csípője, hogy járni alig tudott, akkor három hétig kellett szednie ezeket a cseppeket. Természetesen orvosi utasításra. Semmi baja nem lett tőle, azon kívül, hogy meggyógyult.
2016. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!