Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az aznapi Vigantol csepp...

Ha az aznapi Vigantol csepp kimaradt, akkor kell pótolni másnap, vagy csak ugyanúgy az aznapit adjam? (napi 1 cseppet mondott a doki)

Figyelt kérdés

Kimaradt a mai napi Vigantol csepp beadása, nemrég' evett a baba, félünk, hogy kibukja.

Éjszaka adjam be neki a kimaradt adagot, vagy reggel?

Kell pótlás?



2013. jan. 22. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell pótlás, egy alkalom nem a világ.

Add neki két étkezés között fél úton és nem bukja ki.

2013. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 22. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell pótlás, viszont nem szabad két étkezés között adni, mindig valamilyen zsíros kajával kell ennie, Ha még csak anyatejes akkor szoptatás elött közvetlenül.
2013. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy szoktuk, hogy kiskanálba anyatej, lenyeli, utána meg jöhet a szopizás. :)
2013. jan. 22. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az első 1-2 hétben iszonyatosan csikarta a kislány hasát, fetrengett szó szerint és vizesre izzadta a hátát.

Ezt kinőttük, van, hogy elfelejtem én is beadni, de ebből nincs baj. Fürcsi előtt közvetlenül adom be, és rögtön fürcsi után eszünk. Máskorra nem időzítem, ehhez tudom kötni, hogy ne felejtsem el.

2013. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam fürdés után gyönyörűen nyitja a száját, ha megérintem az állát, az elején a cicimre cseppentettem szopi előtt. Kár kanalazni, rajta maradhat.
2013. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem írtam sehol, hogy ne tejbe tegye.

2 étkezés között is tud tejet tenni kanálba és abba a cseppet, annak kisebb az esélye, hogy kibukja.

2013. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

közben megkérdeztem a gyerekorvost, azt mondta, hogy az egyik adagot délelőtt, a másikat du. adjam a babának, de ha kimaradt volna, az sem tragédia.


köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

2013. jan. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!