Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni önkormányzatnál...

Debreceni önkormányzatnál lehet születési életkezdési támogatást igényelni? Budapesten úgy tudom van ilyen, de hogy itt?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok olyat, hogy google a barátod, meg ilyenek, mert kerestem, de nem találok semmi ilyet.

Ezért gondolom nincs itt ilyen, vagy ez is olyan, hogy vagy tudsz róla vagy nem, és nem fogják az orrodra kötni.. nem tudom..


Köszönöm :D


2013. jan. 26. 10:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor a 11. kerületiek mákosok :)

De megmondom őszintén, bármilyen utalványról van is szó, én jobban örülnék neki, mint ennek a 20.000 Ft-nak amint a 13. kerületben adnak, mert Start-számlát kell nyitni hozzá, így odakerül a babakötvény mellé, és akármennyit kamatozik, mire a gyerkőcöm 18 éves lesz, nem hiszem, hogy sokat fog érni.... :(

Úgyhogy még Ti is jobban jártok, mint mi ezzel...

2013. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!