Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a babám...

Miért nem alszik a babám napközben szinte semmit?

Figyelt kérdés
Most volt 1 hónapos, de miután megébred reggel, van hogy este csak a fürdési időre aludna el. Éjszaka csak 2szer kel szopizni, aztán reggel 8-ig alszik. Nem lenne baj csak folyamatosan sír, ha nem a kezemben van. Amint leteszem már rá is zendít. Erről hogy tudnám leszoktatni?
2009. szept. 1. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Éhes, szomjas?Cumi esetleg?Az én babám se sokat alszik nappal, ráadásul kiköpi a cumit is:) mi olyankor sétálunk a levegőn azt szereti.Ott 20-30perceket el is alszik:)
2009. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól félek sehogy. Nálunk az első 3 hónap "kézben" telt, szó szerint semmit sem tudtam itthon csinálni. Még a reggelimet is délután ettem meg. Ez sajna egy ilyen időszak. Mikor már majdnem 3 hónapos lesz, le fogja kötni más.


Leghamarabb érdemes lenne egy játszószőnyeget vennetek, arra ráfekteted, és érdeklődni fog a lógó tárgyak, csüngi-büngik iránt. Kitartás, nemsokára elmúlik ez a másfél hónap! :)

2009. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta, nálunk a babakocsi vált be. Kinn a levegőn jó nagyokat aludt. Magától szokott le végül a babakocsizásról és szépen aludt a kiságyba.

Próbálj mellé feküdni és énekelni neki, szorosan hozzá bújni.

2009. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy délelöttönként szinte mindig cicin van mert csak ott érzi jól magát, a babakocsizást is próbáltuk de sokszor ott is rázendít, és néha nem tudom hogy mit csináljak, mert nem köti le semmi.
2009. szept. 1. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha én kérdeztem volna!Pont így vagyunk mi is!' hónapos a kislányom és nappal szinte semmit sem alszik.Ha lemegyünk sétálni a kocsiban is sír.Pedig eszik,iszik,a pelus tiszta.Én hordozókendőbe rakom napközben így legalább minimálisan,de tudok itthon csinálni ezt azt!

Remélem hamar kinövi ezt!

2009. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos szinte semmit nem tehetsz ellene. Idővel azért annyival javul a helyzet, hogy érdekelni fogja a környezete, s akkor már jobban ellesz. Nem fog annyit sírni. Nekünk van hintaszékünk, több fajta hordozónk, de igazán elejinte csak rajtam volt el. Most már kicsit elül a székben is (kb 15 perc). Próbáld meg az ágyfölé helyezni forgó játékokat, hátha vmit segít. Vagy ha ágyra fekteted, és játszol vele- emelgesd a lábát, azt szeretik. Idővel beáll nála egy időrend, hogy mikor fog aludni. Igaz akkor sem alszanak sokat, de legalább már lesz vmire időd. Nekem mindenki azt mondja, hogy legalább éjjel tudunk aludni, és nincs gond. Olcsó vigasz.

Igaz ezek a kérdések mások voltak, de lehet találsz benne vmi hasznosat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Lehet hogy most mindenki le fog szolni, de ilyen nincs.

1 hónapos babának aludnia kell, mert szüksége van rá. Tedd be a kiságyba éshagyd egy kicsit sirni, de ezt csak akkor csináld ha eléghatározott vagy. Nem szabad kivenni, bemenni bemehetsz hozzá, csak ne vedd ki, hidd el megtanulja. Az én baám most 3 hónapos, berakom a kiságyba, elhelyezkedik és alszik. De 1 hósan ugyanezt csinálta. Aztán olvastam erről a módszerről, az első héten 15 percig sirt, utána 10... most már semmit.

2009. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!