Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogyan v. milyen...

Anyukák, hogyan v. milyen módszerrel fogytatok le szülés után? 12 kg maradt rajtam, de már nem kicsi a gyerkőcöm

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezéseden kellene változtatni(fehér liszt és cukormentes étrend),legalább fél évig.És mellette mozognod is kéne heti 2-3x,amit szeretsz csinálni,ez nagyon fontos.

Az "csak" 12 kg,nem 22!Pozitivitás,így menni fog!

2013. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan furcsa ez, mert annyit szaladok a gyerek után, de annyi energiára is szükségem van, hogy muszáj ennem! :(
2013. jan. 26. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi lisztes, semmi cukros.
2013. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Múlt évben ilyenkor csináltam, hogy szinte semmi liszt-cukor kaja, picit mozogtam és 13 kg ment le kb úgy, hogy heti egy kg - volt. Hát már visszajött 5 kg. :-( Mióta nem csinálom, és nagyon tudok enni. :-( Igazából múltkor leginkább az segített, hogy volt innen a gyakoriról egy csaj, akivel itt leveleztünk (privátban) naponta, ki mit evett, hol tart a fogyiban, ez nekem sokat segített. Ha esetleg lenne kedved ilyenhez, írj privit, jó volna nekem is egy levelezőtárs, mert így nem megyek sokra egymagam, pár napnál tovább nem bírom.,, :-(((
2013. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Igen,ez a nagy csapda!

Azt hiszed az elég,hogy rohangálsz a gyerek után,pedig nagyon nem.

Hidd el csak elkezdeni nehéz,aztán egyre jobban fogod magad érezni...

2013. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tavaly nagy lendülettel indultam neki a fogyásnak, nagyon nehezen akart megindulni a kiló és felhagytam vele. Elfogyott az akaraterőm. Mit jelent, hogy liszt és cukor nélkül? Főzőcskézzek magamnak? 3. válaszoló miket ettetek?


Meg a másik nagy bajom, hogy a gyerkőc otthagy a tányéron 1-2 falatkát és sajnálom kidobni...és anyuka megeszi.

2013. jan. 26. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az a gondom, hogy kellene valaki, akivel csinálhatnám, úgy nagyobb a kihívás. Másrészt meg 2 gyerek mellett nincs időm még plusz magamnak főzni. Annyira odafigyelek, hogy nem eszem fehér kenyeret, átszoktunk a rozskenyérre, a cukrot már lassan egy éve elhagytam, steviát használok a kávémba, a teámat csak citrommal ízesítem, és még így sem megy le semmi. Mondjuk föl sem jön, ez azért jó. Én ott szúrom el, hogy szinte egész nap nem eszem semmit, megiszom 2-3 bögre kávét. Este 5-6 óra körül érzem, hogy fáj a gyomrom, és akkor állok neki enni. Az első szülés után sporttal, rendszeres és egészséges étkezéssel valamint rengeteg folyadékkal (víz) adtam le a kilóimat. Most egyszerűen nem fér bele az időmbe, de lehet,hogy ez csak kifogás. :)
2013. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
kifogás.
2013. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13 hónapos a fiam, eddig 37 kg-ot fogytam!

Igazából nem minimális szénhidrátot eszem, cukrot meg szinte semmit.

Ja és sportolok! Anno itthon kezdtem, van egy elliptikus trénerem, azon nyomtam heti 4-szer hajnalban.

Most már heti két edzőtermi edzés van, addig mamizik a fiam, heti kétszer pedig itthon hajnalban, mert akkor még alszik!

2013. jan. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja és nem igazán főzök külön magamnak!

Ha olyan van,akkor mondjuk én nem eszem köretet, csak a húst valami zöldséggel. Amit a gyerek meghagy, azt apa eszi meg!

Ha pedig mindenképpen olyan a kaja,hogy nem tudom a szénhidrátot elkerülni, akkor minimálisat eszem belőle!

2013. jan. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!