Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik nem orrszívót...

Anyukák, akik nem orrszívót használtok, hanem orrspray-t a náthás babátokhoz, melyik márkát használjátok?

Figyelt kérdés
2 hós múlt a kislányom, nem náthás, csak esetleg az lesz, akkor nem tudom melyiket vegyem meg. Nektek mi vált be?
2013. jan. 26. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

3. vagyok

Bocsánat, akkor pontosítok:

"A szívást nem lehet elkerülni"...ha jót akarsz a babádnak, hogy minél hamarabb jobban legyen majd, és elkerüljétek a szövődményeket...


Imádom, ahogy egyesek lovagolnak a szavakon, persze a véleményük ugyanaz... :(

2013. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

Szerinted régebben, mikor nem volt orrszívás, akkor minden gyereknek arcüreggyulladása volt?

Gondolkozz kérlek! Az orrcsepp lényege: felpuhítja a benti trutymót, ami majd hátul elfolyik és ezért nem rakódik le.


Megsértődés helyett el kéne kezdeni gondolkodni!!!

2013. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Bocsánat a kérdezőtől, hogy itt ezen vitázunk, de most ezt tényleg minek?!

Tök mindegy, mi volt régen, minek ezen lovagolni, ha Te is így csinálod, és Te is ezt látod jónak??

Ez olyan, mintha arra hivatkoznál, hogy régen az autókban sem volt gyerekülés, mégis itt vagyunk...

A világunk fejlődik, és ha ezzel elkerülhető egy szövődmény, akkor nekem az kell...mint ahogy Te is az a megoldást választod...

De kötözködj nyugodtan...

2013. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Füll spray van, hogy csak befújod, és kifolyik a cuccos a fülből!


A gyerek orrába Nasivin orrspray majd porszívózás!

Próbáld ki magadon a porszívót, semmit nem érzel, nem fáj!!!

2013. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Van helyettesítő, ami nagyon hatékony. ez az orrmosó. És tényleg, az egyik lyukon bemegy a víz, a másikon ki. Hatékonyabb, mint az orrporszívózás.

sós vízzel kell átmosni, elkerülhető az arcüreg gyulladás is.

Tapasztalatból írom. Pont reggel mostam át ilyennel a fiam orrát. Látszik, ahogy jön ki a rengeteg cucc.

Főleg ajánlott olyan gyereknél, aki hajlamos arcureg, homloküreg gyulladásra.

És amíg nem próbáltátok, ne kezdjétek el írni, hogy nem jó!!


[link]

2013. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15. válaszoló, itt azt írják 4 éves kortól, a kérdezőnek még nagyon pici a babája...
2013. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Régen nem tudták kiszívni az igaz, nekem speciel volt is kétszer arcüreggyulladásom, meg fülbajom! Szóval hiába rossz megoldásnak tűnik, én örülök,hogy van orrszívó!

Mi is Sterimare-t használunk! Fújok, várok egy pár percet és szívok.

De pl. volt már olyan,hogy orrspray után gyorsan behumott a pici és nem rögtön szívtam ki, hanem vártam fél órát, mire megébredt. Hát az felszíni taknyon (már bocs) kívül semmi nem jött ki, utána még elég sok kijött a szívással. Szóval nem hinném,hogy annyira beválik az,hogy fújunk és kifolyik magától!

2013. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre a barátnőmet, ő tényleg az orra mondta, de lehet akkor azt amit 4 éves kortól lehet. Nagyon szépen köszönöm azoknak a válaszolóknak, akik valóban azért válaszoltak, hogy segítsenek. Nem tudom miért kell egyébként leszólni, szerintem pont azért van ez az oldal, hogy tapasztalatokat gyűjtsön az ember. Így már biztosan tudom, hogy mit hogyan is kell csinálni, ha ennyien írjátok.
2013. jan. 27. 14:12
 19/19 jurakklara válasza:
Nem értem kedves anyukák akik sterimart használtok még soha nem olvastátok el a használati utasítást? Kedves kérdező nem értetted félre, a sterimart így kell használni, oldalára fordítod a babót és tényleg folyik ki a cucc, de aajánlatos az orrszívót is használni utána.
2013. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!