Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos babának lehet...

10hónapos babának lehet adniDanone barackos joghurtot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem adnám... Akkor inkább jobb minőségűt, amiben vannak gyümidarabok. Én yogobellát adom neki, barackost.
2013. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én simán adom neki 8 hónapos kora óta,és imádja.Előző kettőnek is adtam.
2013. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát ebben sok joghurt nincs de igen magas a cukor tartalma és a hozzá adott egyéb dolgok tartalma.


ha joghurtot elkaarod kezdeni akkor add csak neki naturan, vagy ha igazán nagyon izesíteni akarod akkor a gyümölcsét keverd bele, minöségben tuti jobb lesz.


én ilyet 1 éves kor elött nem is adtam lányomnak.

2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mehet, én adtam volna, ha kaptam volna mikor kerestem, de csak erdeigyümis és epres volt a boltban, úgyhogy natúrt kapott :(

De ha kapok, én is veszek az enyémnek... Szerintem a Yogobella sem jobb egy szállal sem, csak nagyobbak benne a darabok, azt a lányom nem is biztos, hogy megenné...

2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is yogobellát adok Neki. Őszibarackosat, áfonyásat, epreset, málnásat, mangósat és körtéset. Bár 10 hónaposan csak a barackosat és a körtéset adnám.
2013. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen gyümölcsjoghurtot ne adj ilyen pici babának, mert ezekben cukor is van!
2013. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Jégtánc ***** válasza:
25%
Sima natúr joghurt reszelt almával vagy banánnal.Sokkal finomabb.Danone-t nem adok még én sem.
2013. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem is natúr joghurt gyümölccsel a legjobb. Ha nem ízlik neki, egy pici cukort is rakhatsz bele, még így is garantáltan kevesebb lesz a cukortartalma mint a bolti vackoknak.
2013. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Cserpest kap már az elejétől, abból is a natúrt, és én teszem bele a gyümit! Nincs benne tartósítószer, színezék, adalékok semmi, emiatt gyorsan romlik, de ez tényleg yoghurt!
2013. jan. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 27. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!