Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babának hogy kell mosni a...

Fiú babának hogy kell mosni a kis péniszét? Kell neki hátra húzni amennyire engedi?

Figyelt kérdés
) hónapos a Fiam,eléggé zárt neki,épphogy egy kis luk van a pisinek.Félek nehogy baj legyen.Nem akarok hülyeséget,bajt sem csinálni!!

2013. jan. 27. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
hány hónapos??
2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsánat.... 9 hónapos
2013. jan. 27. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor így már jó:)csak amennyire tudod annyira húzzd hátra és úgy most ki!de én nem szoktam minden nap hátrahúzni neki!!
2013. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem!nagyon köszönöm. :)
2013. jan. 27. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

engem letiltott a gyerekorvos a húzogatásról! majd megvizsgálja ő, és ha úgy látja, hogy fel kell oldani, akkor van rá krém. de ha ki tud pisilni rajta, akkor tuti nincs gáz! :)


a húzogatással mikrorepedéseket okozhatsz, amik kipirosodnak, kicsípi a pisi, begyullad.

2013. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne nyúljak hozzá?Magától fel fog neki csúszni??Jobb esetben.... :))) remélem...
2013. jan. 27. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kicsinek még felesleges húzogatni. Az a dolga a fitymának hogy védje a makkot, és ezt ebben a korban a legjobban úgy tudja, ahogy van: szűken, letapadva. Majd ha nem lesz pelusos már a lurkó, lehet kezdeni szépen óvatosan hátrahúzni (sose légy durva!), épp csak ameddig megy, és szintén gyengéden kiöblíteni. Nincs ok sietni, hol van még a tinédzserkor!
2013. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Félre értesz.én nem akarok sietni,de kezdő anyukaként óvatosabb vagyok mindennel.szerintem ezzel mások is így vannak!Egyszerűen csak nem akarok kellemetlen perceket a Fiamnak,ennyi az egész.De ha ha nem kell hozzá nyúlni nem nyúlok.megértettem!
2013. jan. 28. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké oké :) Nem olyan hangnemben akartam mondani ám


Csak sokan úgy tűnik nagyon sietnek ezzel (lehet, mert az egyik gyermekorvos ezt mondja, míg a másik meg azt, hogy békén kell hagyni -- valóban nincs túl nagy egyetértés a témában)... mintha már egy két év múlva bevetésre készen kéne állnia a kölyöknek :) Pedig nem, és pelusos korban kifejezetten jó is ha úgy van ott a bőr, ahogy annak kell lennie (kivétel persze ha krízis van: pl. nem tud vizelni szegény, mert akkor bizony azon gyorsan javítani kell)

2013. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!