Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát lehet "ültetni...

3 hónapos babát lehet "ültetni"? Értem ezalatt, hogy ha mondjuk ölben etetem, akkor a kis popsiját rátehetem a combomra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hónaposan szerintem még ne ültesd, ha cumisüvegből eteted akkor inkább félig fekve
2013. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont 3 hónapos babát etettem és az ölembe fektettem, picit megemeltem a fejét. Nem ültettem fel, az anyja is így mutatta. Ahogy az első mondja félig ülő-fekvő helyzetbe.
2013. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Félig ülő helyzetben csak...még 5 hónaposan , mikor vettük az etetőszékét is dönthetőt vettünk, és még nagyon sokáig úgy használtuk...
2013. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 3hos a babam en napi egyszer max ketszer szoktam 5percre az olembe ultetni sot pelusozas utan kezen fogva felhuzom fel perc! Orvos tanacsolta. Mar tartja a fejet ugyesen es ha fexik azt latom h probal felulni! A lenyeg h hosszu idejig ne ultesd meg ahogy az elottem szolo is mondja eteteshez inkabb a felig ulo poziciot hasznald ! Jo babazast!:-)
2013. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányom enni nem eszik ülve,csak ha kap néha pépet(bár nem sürün,mert csak 4hónapos lesz).Az ölemben rengeteget ül úgy,hogy tartom.Sokkaljobban el van igy és szeret nézelődni,mintha csak feküdne.Gyerekorvosnál voltunk mikor 3 hónapos volt.Volt ott egy másik baba,aki az anyja kezében feküdt és nem tudta tartani a fejét,csak nyeklett-nyaklott összevissza,mert mindig feküdt csak mint ahogy eteted újszülöttként.
2013. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a fejét nem a sok üléstől fogja megtartani, vagyis nem attól kéne, hogy megerősödjön, hanem attól, hogy sokat van hason!!!! A hason fekvés erősíti a hát és nyakizmait a babának, és attól fogja szépen megtartani a fejét,és önállóan ülni, nem attól, hogy valaki ülteti...
2013. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Meg fogom kérdezni a gyerekorvost, hogy szabad vagy nem szabad...A fejét ügyesen tartja már, mert sokat teszem hasra.

2013. jan. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!