Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelenkázáskor használto...

Minden pelenkázáskor használtok törlőkendőt? Utána mivel törlitek szárazra a baba popsiját?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül használok minden alkalommal popsitörlőt. Nem szokott nyirkos lenni a feneke, vagy tocsogni a pisiben. Általában pelenkázás közben játszunk is egy kicsit, míg szabadon van a popsi, így tuti szárazan kerül becsomagolásra.
2013. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Törlőkendő után popsikrémet kenek rá, nem törölöm szárazra. A popsitörlőn lévő cuccot beszívja a baba bőre, ezáltal ápolja is.
2013. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én használok törlőkendőt minden pelenkázásnál, hogy pisi/kaki ne maradjon. Utána nem törlöm szárazra, mivel nagyon gyorsan felszárad az a kis nedvesség, amit a kendő okoz.
2013. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hagynám rászáradni a pisit a fenekére. Nem tűnik nedvesnek, de attól még ott van. Minden alkalommal használok.
2013. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is használtam eddig és és hagytam is megszáradni,mert ilyenkor hagyom rúgkapálni, tornáztatom egy kicsit,mégis begombásodott a feneke.Gondoltam utána még zsebkendővel áttörlöm.Jó megoldás lehet?
2013. jan. 21. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Csak nagy dolognál használok törlést. Még semmi baja nem volt eddig egyiknek se. Utána popsikenőcs ( sudocrem vagy egyéb zinkes ami jó víztaszító) úgy értem törlés után.
2013. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én textilpelenkával törlöm szárazra illetve naponta kétszer 3-4 percet hagyom meztelenül,mielőtt ráadnám a pelenkát megint.
2013. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha gond van azzal a kevés nedvességgel, akkor textilpelussal töröld szárazra. Nálunk ilyen probléma szerencsére nem volt, amúgy én is minden alkalommal használok törlőkendőt és folyékony hintőport is, popsikrémet meg inkább már csak kaki után.
2013. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Személy szerint én nem használok törlőkendőt pisi után a gyerkőcön, ilyenkor inkább bepűderozom a baba popsiját. Ha viszont kaki van, a púdert nem használom, helyette krémezek. Nekem így bejött
2013. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden pelenkázáskor használok popsitörlőt. Az igaz, hogy a jó minőségű pelenkák beszívják a cuccost, és általában száraz a popsija, na de amikor pisil, akkor csak végigfolyik a pisi a popóján, ha fel is szívja utána a pelus, szóval rászáradt pisi nyilván van rajta.

Ezért én mindig letörlöm popsitörlővel, és utána száraz textileplussal felitatom a nedvességet, ami a popsitörlőből maradt, aztán krémezem.

2013. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!