Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat síró babák anyukái...

Sokat síró babák anyukái mikor lett kicsivel könnyebb jobb a helyzet? Teljesen kivagyunk már

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom. 3 hónapos koráig egy tündér volt, evett aludt nézelődött,de aztán egyik napról a másikra elkezdett sírdogálni, és méghozzá nem is keveset. Ez megy két hónapja, voltunk orvosnál, vérvétel, ilyesmi, semmi baja. Egyszerűen már kezdem feladni, második baba és nem tudok rájönni mi a baja. Csak ordít és ordít.

Az alvása kész katasztrófa, nem tud egyedül elaludni még cicin sem, így ringatni kell, vagy jobb esetben berakom az ágyába simogatom ahátát és elalszik. De tegnap ez sem működött,már fél órája sírt, jött apa felválltani, hátha neki elaludna. Beraktuk a hordozóba, ringattam, már sírni hagytam és a szokásos 8 óra helyett fél11 volt mire elaludt. De 1kor már ébredt is és onnan megint a szokásos "műsor" óránként ébredt regelig.


Miért csinálja, mikor lesz már jobb egy kicsit????Vagy mit csinálok rosszul??? Teljesen tanácstalan vagyok,,.,,


2013. jan. 28. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogzás bezavart nála, és most vigysztalásra vágyik. Próbáld kezelni az ínyét, hátha amiatt nem tud nyugodni.
2013. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 5hós és ő csak az első hónapban volt nyugis onnantól kezdve nagyon sokat sír.Először a hasa fájt,aztán influenza,és most meg a foga.Mi minden este éjfélkor fekszünk,és folyamatosan felváltva cipeljük,két óránként kelek.Nem mondanám,hogy fitt vagyok,inkább teljes roncs.Ez van tűrni kell,de szerintem neki rosszabb mert fáj a foga,és ugye egy felnőtt embernek is elég tűrni nem egy babának.KITARTÁS:)
2013. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tápszeres vagy anyatejes?


Én a saját hasonló tapasztalatomból ételallergiára gyanakodnék - esetleg te fogyasztasz valamit, amivel most telítődött a szervezete és kezdett el gondot okozni. Az én lányom is hónapokon át ordított, csak hordozókendőben nyugodott meg és fürdés közben, amikor a belei nem voltak nyomás alatt a helyzetből addóan. Nagyon soká jöttünk rá, hogy a tejjel lehet a gond, diétázni kezdtem és kb 1 hét után már érezhető volt a javulás, egy hónap alatt pedig teljesen elmúlt.

2013. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv. a klubban, a kislányom 6 hónapos, egész nap sír ha nem vagyok mellette, ha felveszem egyből vigyorog. A múlt héten kijött egy foga, most a második jön. Én úgy érzem egy ördögi körben vagyunk: fáj a foga, ezért nem eszik eleget, mivel nem eszik eleget és fája a foga, nem tud nyugodtan aludni, ettől aztán állandóan nyűgős. És ehhez még jön a mozgásfejlődés okozta szorongás is. Nem egy könnyű időszak, de talán ha elindul jobban magától akkor jobb lesz. Én is nagyon fáradt vagyok, és ez az idő se tesz jót a babáknak, jönnek-mennek a frontok.
2013. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a foga a baj próbáld meg az osanitot. nekünk nagyon bevált eddig és sokan dícsérik. Ausztriába lehet kapni, itthon úgy tudom csak innen lehet rendelni:

[link]

de lehet hogy tényleg a tejjel lesz baj.

2013. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tej tuti nem,mert nem iszom:(:(
2013. jan. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!