Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan főzzek, hogyan csináljam?

Hogyan főzzek, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Kislányom lassan 1 éves lesz. Már nagyjából mindent eszik (leszámítva pár déligyümit -kiwi,ananász-) amúgy majdnem mindent szeret is..szeret rágni.

Általában bébiételt veszek neki, mert mikor én készítem, valahogy sosem sikerül olyanra az állaga, amit megenne. (egyszerűen nem tudom eltalálni az arányt, vagy túl nyúlós lesz vagy híg, de akkor semmi íze, hiába húsleves alaplével higitom).

Szeret a mi ételünkből is enni (darálás nélkül), viszont nem tudom azt mennyire tudja megrágni (4 foga van) mert előfordul, h falja a kenyeret és néha kiköpi a kis falatkákat.

Szeretnék én főzni neki, de 10-ből max 1-2 alkalommal eszi meg.

Viszont a gyümölcspépeimet mindig megeszi. Akár túróval keverem, v keksszel akárhogy varriálom...

Mit csinálok rosszul a husos, tésztás, főzelékes ételeknél?



2013. jan. 28. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit, a bébiételekben "varázslat" van. Sok baba jobban szereti, mint az otthonit, majd rászokik később az otthonira is. Változni fog az ő ízlése is.

Ha majd csak azt eszi, amit Ti, akkor nem fog neki kelleni az üveges.

2013. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig simán adhatnád már neki azt amit Ti is esztek, írod is hogy szereti. A fiamnak csak kettővel több foga van, mégis azt eszi amit mi már 5 hónapja. 16 hónapos
2013. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!