Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon a betegség vagy az ágy...

Vajon a betegség vagy az ágy átalakítása zavarta meg?

Figyelt kérdés

Kisfiam eddig délután gyönyörűen aludt akár 3 óra hosszát is a rácsos ágyában, de este nem volt hajlandó ott elaludni, csak velem. Mivel már nagyon nehéz visszarakni a helyére, ezért tegnap este levettük a rácsot az egyik oldaláról (csak így oldható meg), hogy majd én lefekszek vele arra az ágyra, amíg elalszik, utána mehetek a helyemre.

Na, ez tegnap rögtön meg is hiúsult (bár nagyon tetszett neki, hogy nagyfiús ágya lett), mert lázas volt és nem volt szívem kitenni mellőlem, mert nem akart menni a saját ágyába. Ez a kisebbik bajom. A nagyobb, hogy ma délután letettem aludni a szokásos módon a helyére, és egyszerűen csak szenvedett, nem is aludt el két óra hossza múlva sem, most is nyöszörög, igaz, csak kétszer jött ki az ágyból, tehát fekszik, úgyhogy most nem tudom, hogy az ágy átalakítása zavarta-e meg, vagy az, hogy köhög és ezért nyűgösebb.

Lehet, hogy vissza kellene raknunk még a rácsot? 22 hónapos egyébként.


2013. jan. 28. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az időjárás is közrejátszik. Nagy hatással van rájuk is a hideg/melegfront és az időjárás változás.
2013. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, valószínűleg a betegség és/vagy a front viselte meg, mert már másnap semmi gond sem volt az alvással, és azóta sincs, szerencsére. Szóval az ágyátalakítás inkább tetszik neki, azzal nincs gondja. A betegségből meg kifelé haladunk, úgyhogy újra alszik szépen. Még egyszer köszönöm neked a választ!
2013. febr. 1. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!