Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A ti babatoknak volt mar ilyen?

A ti babatoknak volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Ma pelenkaztam egy keteves kislanyt (gyermekfelugyelo vagyok) es a tortlokendon nem csak ugye ,,a szokasos dolgokat lattam", hanem apro hosszukas barna voroses rozsdabarna pontokat de inkabb hengerszerusegeket. Nagyon picik, veknyabbak, mint a rotringhegy... Tegnap ment szegenynek a hasa.. Lehet valaami fereg? S.O.S. Mit tegyek? Nektek volt mar ilyen?

2013. jan. 21. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is féreg. Szólj kollégának amikor pelenkázod (kérd, hogy szóljanak neked is), illetve a szülőt is értesítsd, hogy figyelje. Az orsógiliszta (pl.: mosatlan, földes gyümölcsről) vörösesbarna színű.
2013. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azonnal orvoshoz kell vinni

2 éves kislánynak eléggé veszélyes ha elszaporodik gyanítom ha hasmenést is az okozta

2013. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismereteim szerint a bélféreg fehér, ez inkább banánrost-gyanús. Hívjátok fel a gyerekdokit, és ha a következő pelenkázásnál is tapasztaljátok, akkor egy nejlonba csomagoljátok el, hogy az orvosnak meg tudjátok mutatni.
2013. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is banánra gondoltam :)

Esélyesebb inkább, hogy valami félig emésztett cucc.

2013. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi volt az? Megírod nekünk?
2013. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!