Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Grízt/búzadarát mikor vezettét...

Grízt/búzadarát mikor vezettétek be és milyen ütemben?

Figyelt kérdés
6 hónaposan már adhatom heti 1-2x ? Mellette kap rizspelyhet meg köleskását de a búzával nem tudom mi legyen (leginkább glutén bibis gabona...)
2013. jan. 28. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Adtál már neki glutént más formában? (pl gabonapép, babakeksz..). Ha még nem akkor inkább ezekkel kezdd, én már adok neki kekszet egy ideje, most tervezem, hogy búzadarát készítek majd neki. Azt hallottam amúgy, hogy kicsit nehezebben emészthető, azért nem célszerű ezzel kezdeni.
2013. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

eddig még csak rizspelyhet meg kölespelyhet kapott...

a gabonapépet hogy csináljam vagy milyet vegyek?

2013. jan. 29. 12:32
 3/7 A kérdező kommentje:

ilyenem van , hogy:

holle babakása búzapehely

(öszsetétel: teljes kiörlésű búza).


ezt adhatom kásaként szétfőzve?

2013. jan. 29. 12:35
 4/7 A kérdező kommentje:

bocs, rosszul írtam, tehát holle babakása búzadara a neve

elvileg 4 hó van rajta, a hátulján már 5 hótól írja zödlségbe, gyümibe, tápba, vízbe keverve... (50 fokos folyadékba és hagyni kell hülni ill. dagadni)

2013. jan. 29. 12:37
 5/7 A kérdező kommentje:

bréking nyúz

felnyitottam, amúgy pelyhesített az egész búzadara, tehát nem grízben van hanem pehelyben, gondolom ezért elég ha forró folyadékban áll egy kicsit mert rögtön szétfő

2013. jan. 29. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatod. 6 hós korától kaphat glutént, gondolom minden formában.
2013. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

akkor heti 1-ről feltornárom szép lassan heti 3-4re

2013. jan. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!