Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Virslit, párizsit, sonkát...

Virslit, párizsit, sonkát hány hónapos kortól adtátok? (persze jó minőségűt)

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Én a virslit, párizsit 5 hónapos korától. sonkát még nem adtam neki.
2009. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
13-14 hónapos kora után, akkor is csak szinhúsból készültet. Ez az öt hónapos kor nekem hihetetlenül korán hangzik.
2009. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
én 8-9 hós korában adtam neki először virslit, most már eszik mindenféle felvágottat. 1 éves.
2009. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

13-14 ho????

nekem meg az nagyon kesoinek tunik....:O

a fiam 9 honapos es reggel mar eszeget kiflifalatokat sonkaval, a szokott kapni sonkas-paradicsomos-tesztat is.

paprikas krumplibol is evett, abban nalunk virsli van.

szerintem 8 hnapos kortol nyugodtan mehet.

udv

2009. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Hogy késő a 13-14 hónapos kor? Nézzétek csak meg a táblázat végét. Bár én nem ragaszkodom szigorúan semmihez, de a felvágott és virsli tele van E betűs adalékokkal, amire egy kicsi babának semmi, de semmi szüksége egy éves kor előtt. A lányom 15 hónapos és ma is csak hetente egyszer kap virslit vagy felvágottat, ehelyett, inkább padlizsánkrémes, tojáskrémes, sajtkrémes, saját készitésű májkrémes, húskrémes kenyeret.


De mit minden másról, látom erről is nagyon eltérőek a vélemények. Én igy csináltam és fogom is a másodikkal.


[link]

2009. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! 11 hónapos fiam még nem kapott virslit, párizsit egyebeket. én is próbálom ezeket minél későbbre tolni, mindenhol olvasom a szakemberektől, hogy nem egészséges nekik. én most néztem ki a kismama szakácskönyvéből pár kenyérre kenhető krém receptjét, amikkel helyettesíthetem a felvágottakat. remélem, a babámnak ízleni fog.
2009. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én virslit és párizsit még nem adtam (de azért nemsokára kipróbálom), sonkát kb. 1 éves korától eszik. 15 hós kislány anyukája.
2009. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sonkát 11,5 hós kora óta adok, nagyszülők sajnos néha adnak párizsit, hiába kérem hogy ne. Virslit még nem evett. 14 hós.
2009. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!