Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol találok...

Debrecenben hol találok bizományi bababoltot?

Figyelt kérdés
A babakocsinkat szereteném becserélni nagyobbra és könnyebre. Érdemes ilyen helyre beadni?
2008. jún. 3. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sosem próbálkoztam ilyen üzletekkel,de sok netes fórumon meg lehet hirdetni egy babakocsit. Eladod és az árából veszel egy másikat,lehet,hogy még jobban is jársz. Én mindent így adok el illetve veszek meg.

Mondjuk ez nem a kérdésedre válasz,de remélem segítettem :)

2008. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Füli-bababizományi Debrecen Monostorpályi u 33.Ha felhivod a boltot minden problémádat megoldják.tel>0620-5933610.
2008. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


A Fülin kívül még van a Kishegyesi úton, a Tesco környékén, és egy kisebb (főleg ruhákkal) a Jerikó utca elején. A Kishegyesi úton lévőben is elég sok a babakocsi.

Remélem, segítettem. Szép napot!

2008. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az egyik helyen a Törpi be, akár le is vásárolhatod az árát. új vagy használt ruhákat is vehetsz az árból még aznap.Rugalmasak. torpibababizi.hu
2009. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez így igaz. Én is le tudtam vásárolni a már nem használt babakocsim értékét ruhákra. Nagyon sok ruha van a Törpiben. Amin pici sérülés is van, át sem veszik.

De ami a legfontosabb: nagyon jó, olcsó áraik vannak! Csak ajánlani tudom.

2009. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!