Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményetek szerint létezik,...

Véleményetek szerint létezik, hogy a babám éjszakáit pici kora óta befolyásolja a telihold?

Figyelt kérdés
Jewlenleg 7 hónapos a babám. Észrevettem, hogy telhold idején vagy legalábbis a telihold közeledtével a babám felsír és közel nem alszik olyan jól mint máskor. ( este fél nyolctól, reggel 7-8-ig alszik). Tény, hogy engem az anyukáját nagyon megvisel a telihold. Évek óta nem alszom ilyenkor jól. Sőt éber vagyok.Ez az álapot a terhességem idején is fennállt. A babám is mocorgott jobban ilyenkor.
2009. szept. 2. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges.

Engem is zavar a telihold, és a lányom is nyugtalanabb olyankor (11 hós)

2009. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még mi sem tudunk aludni, az egész család. 43/f 43/n 19/l 21/f

Csak forgolódunk, vagy veszekszünk. Rángatjuk a redőnyt. Nekem csakis teliholdkor jön meg.

2009. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magamon eddig soha nem vettem észre semmi változást, de amióta megvan a kisbabám, azóta amiket leírtál én is észrevettem. Mindig nyugodtan alszik csak akkor nem amikor telihold van.
2009. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is időnként előfordult hogy nyugtalanul aludt a lányunk és volt hogy mentem az ablakhoz "már megint telihold van? Az volt. Szerintem lehet ebben valami. De szerencsére ahogy nagyobb lett ez elmúlott.
2009. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is rosszul alszik, tegnap például már reggel 6kor felsírt, pedig mindig 8-fél 10-ig alszik...amúgy én is nagyon érzékeny vagyok rá..."ezoterikus körökben" azt mondják, hogy a telihold a meditálás, befeléfordulás időszaka, ezért a szervezet alapból éberebb.
2009. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!