Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudom, hogy egy férfi ember...

Tudom, hogy egy férfi ember fog állás-interjúztatni, jó benyomást akarok kelteni, nagy szükségem lenne a munkára, valami női hormonos parfüm, vagy afrodiziákum létezik aminek illata befolyásolja, hogy engem válasszon a jelentkezők közül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Ha már beleírtad hogy férfi akkor nem kell az ember... Komolyan, nehéz még egyszer átolvasni mielőtt kérdezel valamit?
2011. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első: Komolyan muszáj hozzászólni egy olyan kérdéshez, amire nem tudsz érdemben válaszolni?


Kérdező: Szerintem nem "hormonos parfüm, vagy afrodiziákum" az amire szükséged van, hanem inkább alkalmasság!

Ha az interjúvezető azt látja hogy TE vagy a legalkalmasabb a munkára akkor téged fog felvenni. Ha pedig csak a "dudáidat" látja, akkor lehet hogy felvesz, abban a tudatban, hogy legfeljebb elkap egy körre és utána keres más, megfelelőbb embert a munkakör betröltésére.

2011. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen munka ez?
2011. febr. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A jó kommunikációs készség, a jó kisugárzás többet ér, mint bármilyen parfüm. Az afrodiziákumoknál nem bizonyított, hogy minden emberre egyformán hat. Amit tanácsolnék, hogy facebookról vedd le az olyan képeket amik hátrányt jelenthetnek és szólj az ismerőseidnek is. Ezt elég gyakran megnézik. Ebben az elképzelésben sok a hibalehetőség. Ha esetleg meleg az illető, feleslegesen költöttél a parfümre. Ha egy kicsit is ismeri a női praktikákat akkor még negatív hatást is kiválthatsz.
2012. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!