Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ettől megromolhat...

Szerintetek ettől megromolhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom,hogy márpedig hajtsak fejet és szexeljek,akkor is,ha nincs kedvem. Na most,én vesz.terhes voltam,a 8.héttől nem volt szex,5.hónapos terhesen egyszer örömet okoztam neki,mert bevallom őszintén,már sajnáltam. De azóta semmi... Nem is tudom,hogy hogy kezdenék neki. Nincs merszem kezdeményezni,önbizalmam a béka feneke alatt.. 4 hónapos a babánk,3 hónapig szedtem a gyógyszert,hiába. Azt vártam,hogy majd ő kezdeményez,de nem tette. A minap beüzemeltünk egy régebbi telefont és volt benne egy kép rólam,úgy másfél évvel ezelőtti. Azt mondta,idézem:"ilyen jó csaj VOLTÁL?" ez nekem annyira rosszul esett,hogy elmondani nem tudom. Ezek után még annyira sincs kedvem összebújni vele,mint eddig. Ha ez nem lenne elég,tegnap előtt este leesett a kinti lépcsőről és a gerince megrepedt,szóval ágynyugalomra van ítélve,én fürdetem,öltöztetem,csinálok neki mindent... 6 hónapig nem dolgozhat,nem emelhet,nem terhelheti magát,nem hajolhat,semmi... Ilyen sok idő szex nélkül nem fog a kapcsolat rovására menni? Voltak valakik hasonló cipőben?

Egy elkeseredett anyuka,aki már nem érzi nőnek magát


2013. jan. 30. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Húha.

Hát én úgy veszem ki, hogy épp meg is romlott.

De! Szerintem nincs késő! Ez a borzasztó baleset egy lehetőség is egyben az újra kezdésre.


Szerintem azon a ponton "romlott el" a dolog, hogy nem beszéltetek a szex hiányáról. Mindketten gondoltatok valamit, hogy hogyan állHAT hozzá a másik, és szépen eltávolodtatok egymástól.


Keresd meg a megfelelő alkalmat és beszéljetek róla!

Egyébként ha ő a hátán kell feküdjön, és sacc per kb. a kényeztetés most is beleférne. Biztos nagyon feldobná őt.


Fejezd ki minél többször valahogyan, hogy szereted. Főzz/süss neki finomságokat, vedd meg a kedvenc újságját stb.


Induljatok el, lépésről lépésre.

Nem ti lesztek az elsők, akiknél a baba érkezése felborítja a szexuális életet, de ettől még nem kell hogy össze zuhanjon minden. Menni kell, közösen, előre, tovább!

2013. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy szexuális élet nélküli párkapcsolat előbb-utóbb zátonyra fut biztosan, de ezt te magad is érzed, különben nem írtad volna ki a kérdést.

Csak arról írsz, hogy benned milyen félelmek és szorongások vannak, arról nem, hogy a párod kezdeményez-e, vagy hogyan viseli a szexmentességet.

Ez a véletlen baleset, még jól is jöhet, hogy "tiszta lappal" induljatok. De szerintem mindenek előtt neked kéne legyőzni magadban azt a tudatot, hogy csak VOLTÁL jó csaj. A "jó csajság" ugyanis nem néhány kilón, vagy vágódeszka simaságú hason múlik.Ha most feküdnie, és pihennie kell, -gondolom otthon- több időtök lesz beszélgetni, pl. erről is. És ha javul az állapota, akkor találhattok időt magatokra, és egymás megszeretgetésére is, ha a baba alszik. Még izgalmas is lehet, ha ez nem az estére, és a két film közti reklámszünetre korlátozódik...

2013. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nyugodj meg. Sajnos minden kapcsolatban előfordulnak hullámvölgyek, de ebből ki lehet lábalni. Legfontosabb, hogy magaddal békélj meg! Persze pont olyan már sosem lesz a tested, mint a szülés előtt volt, de idővel megközelítheti azt.Én is úgy éreztem, hogy szülés után megváltoztam, mire a férjem közölte, hogy neki még jobban tetszem, mint előtte. Most,hogy a férjed megsérült,próbáld meg másképpen kifejezni a szereteted, kényeztesd, beszélgess vele sokat. Egy stabil kapcsolatban fontos a szex, de nem csak abból áll! Vissza kellene hozni a kapcsolatotokba a romantikát, hátha utána Te is jobban kedvet kapnál. A lényeg, hogy ne add fel! Rajtatok múlik, hogy sikerül-e megoldani, fontos hogy beszéljetek erről, hallgasd meg, hogy ő mint gondol. Kívánom, hogy sikerüljön megoldani ezt a helyzetet!
2013. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Én annyira nem értem a mai anyukákat, már bocsi! DE én ahogy hazajöttünk szülés után a kórházból, szinte már is kényeztettem a férjem, mert NEKEM IS fontos volt! Pénteken jöttünk haza és vasárnap máre gymás karjaiban voltunk. Persze én csináltam, Nekem még nem lehetett a szülés miatt.

Annyira boldogok voltunk és szerelmesebek, mint valaha. A terhesség alatt is sokat voltunk együtt, minden ok volt és soha nem hagynám, hogy a baba miatt a kapcsolatunk elromoljon. Attól még, hogy van egy tündéri lányom, van egy szuper férjem is, aki már 8 éve mellettem áll!!! Hogyan is hanyagolhatnám el a kicsi miatt??


Én ha hazajön a munkából nem csak arról tudok beszélni, hogy hányat kacagott ma a lányom és hányszor, meg mit evett, hanem arról kérdezem, mi volt a munkahelyén, milyen munkák vannak, hogy érzi magát, mennyire fáradt, milyen volt a közlekedés, stb. :)


Remélem érted hova akarok kilukadni...


Attól még, hogy anyák lettünk, soha nem szabad csak a kicsire koncentrálni, mert akkor hamarosan tényleg csak rá figyelhetünk, hisz nem lesz mellettünk senki. Se férj, se barátok!


Legyél nő, és igényes! Én is minden nap kifestem a szemem, szempillám, tus, stb, hiába vagyok itthon. Hajat egyenesítek és nem csak egy szakadt felsőben flangálok.

Fogyózom, hogy tavaszra újra még csinosabb lehessek és új frizurát is csináltatok majd, amivel meglepem! Néha anyukám vigyáz a kicsire és elmegyünk ide oda, vagy csak egyszerűen levisszük közösen a kutyánkat, ahogy régen! Ezek nagyon fontos dolgok, hiszen újra csak mi vagyunk. :)

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy nem a legfontosabb számunkra a babánk, de attól még, mással is kell foglalkozni.

Szóval én a helyedben " örülnék" a hirtelen jött közös időnek és kedvesen, figyelmesen, szeretettel, SZERELEMMEL látnám el és kényeztetném. Hidd el, ha elkezded, Te is élvezni fogod, hát még Ő:


Bár ne is haragudj, az nagyon fura, hogy 5 hónapig felé sem néztél szex terén, csak azért, mert TE nem kívándtad... Hol itt a figyelmesség, az önzetlenség, a szerelem??


Szóval cselekedj időben és szeresd, ápold és mutasd meg, h mennyire fontos Ő neked!!!


Sok sikert!


Egy 8 hós tündérke anyukája és egy feleség, aki az élet sok területén igyekszik megfelelni. :)

2013. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. az a baj, hogy ezek mind megvannak, vannak programjaink. vacsi, kori, séta, kettesben, mégsem hoznak közelebb minket egymáshoz. terhesség előtt változatos szexuális életünk volt, olyan spontán jött az egész és nem kellett azon gondolkodnom, hogy hogy "cserkésszem be". ezért is nehéz ez a mostani felállás. a melleim lógnak, csöpög belőlük a tej, elképzelni nem tudom, hogy hogy lehetnék kívánatos egy szoptatós melltartóban, vagy ha nem is abban, két melltartóbetéttel a cicitartómban. 16 kg-t már lefogytam, de úszógumik maradtak és még van 9 kg pluszom. ezzel együtt is tudnék élni, de az előbb említett dolgok, háát.. zavarnak. így nem tudom teljesen átadni magam,mert feszült vagyok. az a baj, hogy nem lehet vele beszélni, szűkszavú és ha kérdezem, akkor sem úgy válaszol, ahogy kéne, nem fejti ki, csak mond egyet és kész. mindig a kedvében járok, a kedvenc kajáit csinálom, a kedvenc sütiket, este 11-kor is kikelek az ágyból, ha kell neki valami... 5 hónapig felé sem néztem, igaz, de ennek másik oldala is volt. azt mondta nem tud úgy rám nézni, mint egy nőre, mert a gyerekünk van a hasamban. ez van, elfogadtam. folyton hajtogatta, hogy na majd szülés után mennyire jó lesz egymással... de nem lett. nem vagyunk házasok, tudta, hogy minden álmom egy gyűrű. meg is kaptam, de nem úgy, ahogy vártam. karácsonykor odaadta és egy szót nem mondott hozzá, aztán megjegyezte, hogy azért pár csepp könnyet elmorzsolhattam volna. amúgy sem vagyok az az érzelgős fajta, de így miért is kellett volna meghatódnom? fogalmam sem volt, hogy ezt most miért kapom. vagyis volt, de ha nem mondanak mellé semmit... nekem ez lenne a minimum, de lehet el vagyok cseszve. ha csinálok valami újdonságot, kajára gondolok, akkor is kérdezem, hogy na finom? ő meg erre, hogyha nem lenne az, akkor nem enné meg.. hát köszi. tényleg szó szerint a s.ggét kinyalom és szinte semmit nem kapok cserébe. úgy érzem idegesítem, ha háromnál több kérdésem van felé, mert érződik rajta, hogy na ugyan fogjam már be. így pedig elég nehéz bármiben is előre lépni. a kapcsolatunk elején bókolt, lenyűgözött, rengeteget beszéltünk... én most is tudnék, de nálunk pont Ő az, aki mindig a gyerekről.. :(
2013. jan. 30. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
TE utolsó! Örülj, hogy ilyen szerencsés vagy és van segítséged is, ne rúgjál még egyet a földön fekvőbe, jó?!
2013. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem hanyagolom el magam,sosem voltam ilyen. Itthon nem sminkelem magam,minek? Amúgy sem szereti,azt mondja nélküle szebb vagyok. Persze,ha megyünk valahova,akkor elkészítem magam szépen.
2013. jan. 30. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmmm, a 8 hós kicsi anyukája vagyok és így már más a helyzet... Itt akkor nem Te tehetsz róla.. De így akkor sem jó az irány és veszélyben a kapcsolat. :(

A melltartóbetéttel és a tejjel meg ne foglalkozz, nekem is ez volt és nem zavart. úgy szexeltünk és kész. :D Néha még a férjem is megkóstolta a tejet. :D :D

Szóval nyugi, egy naaagy beszélgetés mindenképp kelleni fog és anélkül nem lesz előrelépés. El kell mennetek ketten, csak ketten valahova órákra és kicsit ijessz rá, hogy komolyan beszélni akarsz ott vele, de ne mondj többet, legyél komoly, kimért!! :)

Aztán kérdezz rá, hogy Ő mit vár a kapcsolatotokról, mik a tervei, hogyan képzeli el magát, miben kellene szerinte változnod, vagy Neki... HOgy telnek a napjai, stb. :) Hátha megnyílik. Muszáj beszélnetek róla!! :)


Jah és a smink.. Én sem megyek sehova, csak a parkba és a térre, boltba, de nekem is jó érzés, hogy nem úgy nézek ki, mint amikor az ágyból keltem ki. :))


Szánj magadra időt és hajrá,beszéljetek sokat!!! Hozz vissza régi emlékeket, alkalmakat! :))

2013. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, nem könnyű helyzet. Én mégis azt javaslom, hogy próbáld meg kihasználni azt az előnyt, hogy a betegsége miatt össze lesztek zárva egy darabig. Most nem fáradtan jön majd haza a munkából,nem csak a vacsoraidő marad beszélgetésre.

Sok, sok türelemmel talán sikerül őt újra ráhangolnod arra, hogy olyan legyen, mint régen volt. Ne mindjárt a szexel kezd, először a korábbi "beszélgetős" énjét próbáld újra feltámasztani.

2013. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat,próbálkozom!
2013. jan. 30. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!