Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megromolhat a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromolhat a kapcsolatunk? Hogyan beszéljük ezt meg?

Figyelt kérdés
Szóval én meg a barátom lassan 1 éve járunk.Én 16 éves vagyok, ő 17.Osztálytársak vagyunk.Egész nap együtt vagyunk, órákon egymás mellett ülünk, szünetbe meg mindig velem akar lenni és délután is egy kicsit.Én nagyon szeretem őt, de kezd sok lenni.Mert szinte már senki mással nem beszélek, csak vele.Félek, hogy a barátnőim el fognak hagyni, meg hogy így nem is tudok beszélni az osztálytársaimmal.Nem érzem szabadnak magam.Beszéltem is a párommal erről, azt mondta hogy jó, beszéljek mással, de mindig odajön hozzám, amikor mással beszélek.Ő nem akar senkivel se beszélni rajtam kívül.Mit tegyek?Emiatt szomorú is vagyok egész nap.

2012. okt. 8. 19:56
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
ez nem a kapcsolat megromlása,csak az embernek szüksége van a kapcsolataiban is levegőre,csak még fiatalok vagytok,de majd belejöttök.beszéljétek meg h kii ki csinálja azt amit másokkal csinál,sport pl vagy ilyesmi,és a másik fogadja el h nincs olyankor a párjával.
2012. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy ha állandóan együtt vagytok akkor később baj lesz belőle, beszéld meg vele hogy kell egy kis tér... Gondolj bele hogy milyen jó ha 1-2 nap után újra látod azt akit szeretsz de ha állandóan együt vagytok akkor az már nem lesz olyan jó, nem tudom érted-e hogy értem:)
2012. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ő végülis beszél a többiekkel, mert kollégista.Csak én nem.És ez nagyon rossz.
2012. okt. 8. 20:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lesz olyan jó, mert sokat veszekszünk, mert engem zavar, hogy mindig vele vagyok.Amúgy is az osztálytársam, ígyis-úgyis látom mindig.
2012. okt. 8. 20:07
 5/5 anonim válasza:

Szerintem megfojtjátok egymást. Ez nem tesz jót a kapcsolatotoknak. Mondd meg neki szépen, hogy nem ő van csak számodra az egész világon :) Én is a barátommal egy suliba járunk, mégse fojtjuk meg egymást :D

Beszéljétek meg normálisan, ennyi.

2018. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!