Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es oktoberben...

17 eves vagyok es oktoberben lesz 2eve, hogy nem vagyok szuz. Meg nem mondtam el a szuleimnek, nagyon jol egyezunk, megbeszelunk dolgokat, de nincs batorsagom elmondani. Elmondjam vagy meg ne? Ezzel megromolhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
mivel meg kiskoru vagyok?
2008. márc. 5. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem mondtam anyámnak, hogy nem vagyok szűz, magától is kitalálhatta. Ha mégis beszélgetni akarsz erről a szülőkkel, akkor esetleg kérdezgesd anyukádat, hogy ő hány évesen vesztette el a szüzességét, meg ilyesmik. De ha jóban vagytok, akkor emiatt nem hiszem hogy megromlana a kapcsolat, hiszen ez egy normális, természetes dolog ennyi idősen. Ők inkább azért aggódnak, hogy ne jöjjön még az unoka.
2008. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy kiskorú.

fiatalkorú vagy és az egy más kategória.


Ez a dolog szerintem magánügy, még akkor is, ha szülők tudni akarnak róla. (főleg előre, hogy magakadályozzák) Abban biztos lehetsz, hogy nem fognak felkiáltani, hogy "VÉGRE", sőt egyáltalán nem lesznek boldogok. Az is biztos, hogy az anyák jellemzően jobban viselik a dolgot, mint az apák. Szerintem, ha már beszélni akarsz velük, akkor először anyukáddal. (de azon ne lepődj meg, ha a fülednél fogva rángat el nőgyógyászhoz)

Az igazi kérdés, hogy minek. Mi értelme van ezt így közölni velük arcból arcba? Ha tanácsot akarsz kérni, akkor persze meg kell mondanod, de egyébként minek?

2008. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez a te dolgod. De ha megnyugszol lelkileg tőle akkor nyugodtan mond el. Én el mondtam én is nagyon jó kapcsolatba vagyk anyuékkal, de én 18 voltam mikor el mondtam, és 16 mikor elvesztettem, de azt mondtam nekik hogy most vestettem el.Valahogy jobban éreztem magam mikor elmondtam, még akkor is ha kicsit lódítottam.
2008. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!