Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5 honapos babam miert nem...

6.5 honapos babam miert nem akar inni? 2x eszik szilardat, a többi szopi.

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem ra,h igyon cumisüvegböl folyadekot?sosem latott cumisüveget,valoszinü ezert nem tud vele mit kezdeni.
2013. jan. 30. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha még eleget szopizik, szerintem nem kell neki más folyadék. Az enyém 15 hónapos, de még mindig nagyon keveset iszik, viszont szopizik ő is. Én 6 hónapos kora után csőrös pohárból próbáltam itatgatni, mert ő sem ismerte a cumisüveget (először kivettem a szelepet, és nagyon pici kortyokat öntöttem a szájába, aztán megtanulta, hogyha szívja - akkor már szeleppel - akkor jön belőle). De egyébként csak pár kortyokat ivott még nyáron is.

Szerintem nem feltétlenül szükséges itatni, főleg cumisüvegből. Az enyém a vizen kívül nem is fogad el mást (csak persze az anyatejet).

2013. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kezd inkább csőrös pohárral én nekem a nuk-os van nagyon szereti a lányom! Én speciel 100% gyüm. tart. Bio cukormentes szörpöt adok neki (nem túl sok szörppel, csak, hogy íze legyen) kicsit drága, de issza és jobb mint az instant tea. vizet is issza, de talán ha neked annyira nem akarja, jobb először valami ízessel!
2013. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És ha kispohárból adnád:)? Ahhoz nem kell másféle szopási technika mint a cumisüveghez, az addig csak mellből szopiz babák is nayon ügyesen isznak kispohárból(a legjobb a klasszikus "presszós" pohár).

Ha még mellből is szopik, akkor(bár nem sűrűn de sokszor előfordul), hogy a csőröstől harapni fog(mivel azt "el kell zárni"- a legtöbbet, amelyik nem csöpögésmentes- a kortyok között)mindenképp a kispoharas megoldást javasolnám:).

Egyébként pedig, ha sokat szopik még, akkor simán lehet, hogy nem szomjas még.

2013. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!