Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen plusz folyadékkal...

Milyen plusz folyadékkal próbálkoztatok azoknál a hozzátáplált 6 hósnál idősebb babáknál, aki nem akar az anyatejen kívül más folyadékot meginni? Hány hósan fogadta el az inni valót és mit minden gond nélkül?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mindent(ami babának adható persze)ha nem kell neki,ne erőltesd,valószínű,h az anyatej fedezi a folyadékigényét.Mi is most tartunk itt,7 hónapos,nagyrészt még csak szopik,meg kóstolgat,én néha kiskanálból forralt vízzel kínálom,de nem mindig kéri,inkább szopik.
2012. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi hasonló cipőben járunk. Hét hónapos hozzátáplált fiam mindig kéri az anyatejet evés után. Már mindennel próbálkoztam. Én vizet adok neki. Cumisüvegből nem kellett neki. Aztán megpróbáltam bögréből adni, és abból elfogad valamennyit. No nem sokat, 25-50 ml-t. Ha sűrű a főzelék, mindig iszik mellé, ha levesesebb, akkor alig. Ebből gondolom, hogy ha szomjas, úgy is iszik. Addig meg marad a próbálkozás.
2012. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk más a helyzet mi tápszeresek vagyunk.

4 hónaposan kezdtem el neki a hozzátáplálás meg a folyadékot,nálunk a víz nem jött be inkább nem ivott.Milupa bébiteát fogatta el azt is csak langyosan.

2012. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem nagyon iszik, pedig ő már elmúlt 14 hónapos. Anyatejes, naponta 3x szopizik, inni mióta nincs meleg szinte semmit! Az orvos azt mondta erre hogy valószínűleg az anyatej még fedezi a szükségleteit...
2012. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

9-10 hónaposan fogadta el, de csak cumisüvegből :-/

előtte csak nagyon ritkán

2012. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tea, gyümölcslé - nagyon finomak vannak pl. szőlő, őszibarack, kicsit higítva. Amúgy, ne aggódj, tudják a gyerekek, hogy mikor szomjasak.
2012. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok.Lassan 2 éves a babám és max 2dl teát/vizet tudok belekönyörögni naponta.Ha szomjas jön és cicit kér :)
2012. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!