Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedésre mit javasoltok...

Székrekedésre mit javasoltok hét hetes picinek?

Figyelt kérdés
Első öt hétben csak anyatejet evett,szinte minden etetésnél volt kaki.Most már pár napja sajnos csak tápszert kap.Sajnos nagyon sokat erőlködik a kakival,van hogy hiába.Kamilla virágot hogyan főzzem meg neki?És mennyit adhatok belőle?
2013. jan. 30. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihamarabb segíts neki lázmérővel,ha nagyon bántja! Ve erre külön tápszert kaptunk az megoldotta pedig 2 hónapos koráig nem tudott egyedül!
2013. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő javasolta 30 ml kamillateát (sima filteres babatea). Nekünk bevált.


Milyen tápszert eszik? Próbáld meg másmilyennel, mert lehet az fogja a pociját.

2013. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne adj neki kamillát, attól fájhat majd a hasa.

Próbálj neki adni Baby üveges baracklét, 1 evőkanálnyit .

2013. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Először hippet kapott,de nem volt jó neki.Így már négy napja a Milumil komfortot kapja,ami kifejezetten hasfájós szorulásos babáknak van. Tegnap sikerült magától kakilnia,ma még nem kakilt.Mondjuk még kakilhat.Viszont nem tudom,hogy az gond-e hogy úgy veszem észre próbálkozik többször,de csak puki jön.

2013. jan. 30. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyan ez volt a problémám.Másfél hónapos koráig semmi problémánk nem volt.Aztán jöttek a gondok.Nekem anyatejes,és tápszeres is.Sajnos nem elég a tejcsi.A kamilla teát nem javaslom,mert nekünk attól nagyon szenvedett órákig ordított utána.Nagyon hasfájósak is lettünk.a gyümölcslével is nagyon vigyázz mert az is meg hajtcsa a kis hasát és ha a vége van bekeményedve a kis végbelébe akkor a nyomás meg a hasgörcs is meg kínlasztja,inkább lázmérő és táp csere,de azt is orvos utasítására.Mi nagyon megszenvedtük ezzel a problémával.
2013. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup. Nem kerül a vèràramba, lazítja a szèkletet, hosszù hònapokig is folyamatosan adhatò!
2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!