Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állni tanul a kisfiam, sokszor...

Állni tanul a kisfiam, sokszor esik vissza a földre. Koppan a fejecskéje nagyokat. Ugye nem lehet baja ettől?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos lesz pár nap múlva, és egy hete felkapaszkodik mindenhová, és áll. Viszont még elég hamar elfárad, és hát még ugyebár gyakorolgat, sokszor vágódik le oldalra, és néha sajnos előfordul, hogy beveri a buksit a parkettába. Persze megijed ilyenkor, és vigasztalás következik...általában mellette vagyok, de előfordul persze hogy éppen nem. Szóval, gondoljátok, hogy ez normális, "kell" némi koppanás, ugye nem lehet ettől nagy baj az ijedtségen kívűl? Picit aggódom. Járókában nem marad meg, egyfolytában ide-oda mászkál...
2013. jan. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja tőle, minden gyerek potyog, amikor járni tanul. Esetleg ha olyan szobába vinnéd gyakorolni, ahol szőnyeg van, az sokat tompít az ütésen.
2013. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nappaliban a szőnyegen van a játszó platz...de mégis, mindig lemegy róla...szóval elkerülhetetlen, hogy lemásszon róla, mert ha lemászik és én állandóan visszahúzom, akkor őrületes sírás a vége, hogy miért nem mehet már oda ahová akar :D
2013. jan. 30. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. Igyekszem legtöbbször ott lenni mögötte legalább is amíg stabilabban áll. Esett is már meg fog is de ha nem muszáj nem hagyom beütni a buksiját.
2013. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bar igaz hogy a lanyom 8hosan allt fel, de ket het alatt sikerult megtanitanom neki, hogyan kell leulni, addig meg probaltam vigyazni ra. Eles targyra ne essen, de a legtobb baba uti-veri magat ilyenkor, nem szabadna gondot okozni
2013. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek a lánya már 13éves,és semmi baja :)Ha valaki akkor ő igazán sokat esett.Annyira,hogy a végén bukósisakot kapott:)
2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam egy kicsit. Én is ott vagyok a sarkában, de nagy ritkán előfordult, hogy koppant :( Szegénykém mindig úgy megijed :)
2013. jan. 30. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat koppant, férjem mindig aggódott miatta, győztem megnyugtatni :). De pár hét alatt ügyesebb lett, és alig koppan már, inkább fenékre ül, azaz letottyan:)
2013. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!