Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor elindult a babátok...

Mikor elindult a babátok vittétek orthopédiára?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi majd most megyünk, 2 hét múlva. Nekünk mondta a doktornő, hogy kell.

Neki volt valami a 3 hónapos kontrollon? Terpesz pelenkázás vagy kantár? Ha igen, akkor mindenképp vissza kell menni, elindulás utáni kontrollra.

2013. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vittem önálló járáskor
2013. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hiszen kell, amikor már önállóan jár.
2013. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Baranka ***** válasza:
Nem
2013. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mind a kettővel voltam, az elsőnek semmi baja nem volt, mégis vinni kellett, sőt ovi kezdéskor is volt, majd a sulikezdéskor is vinni kell.

A kicsit meg havonta vittem, mert nem hagyta magát megvizsgálni, pelust is hordania kellett, mert kötött csípőt diagnosztizált nála a doki(uh és másik doki szerint minden rendben volt), ő is volt önálló járáskor kontrollon, és jövőre az ovikezdés miatt is lesz ortopédia.

2013. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fogom vinni. Mi 5 hetes korától jártunk Dévény-tornára a nyaki hipotónia miatt, kellett volna fejlődés neurológiára is mennünk de a 3. alkalommal úgy kiakasztottak, hogy soha többet (6,5 hónaposan elvárta volna a doktornő, hogy magától üljön....) ekkor azt mondtam, soha többet. A Dévényes-gyógytornászhoz megyünk, amikor fontosabb mozgásfejlődés zajlik. 2-3 havonta kontroll, elmondta mire kell figyelnünk a kúszásnál, mászásnál és a felállásnál, amikor ez megtörtént, akkor kell mennünk. Ő kapcsolatban áll dokival, ha szükségesnek látja, majd küld, nekem elegem lett az orvosokból, ekcémás a fiam, csak magándoki, sajnos csak futószalagos, bunkó gyerekorvossal találkoztam a kötelező vagy beutalt vizsgálatokon. Szóval nem viszem, jobban bízom az alternatív már eredményt elért módszerekben.
2013. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi vittük, mert láthatóan bedőlt mindkét gyerekem lába. Szupinált cipőt javasoltak.
2013. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7es mi is jártunk Dévényre de ettől független az orthopédia, én abból is magánhoz mentem mert az ért is hozzá és oda is figyel ránk.
2013. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es: azért írtam, ha a Dévényes gyógytornász vagy a gyerekorvosunk javasolja, akkor elviszem, de csak úgy, biztosan nem.
2013. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!