Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kemény széklet ellen tudtok...

Gold0609 kérdése:

Kemény széklet ellen tudtok gyógyszert?

Figyelt kérdés
3 hónapos babámnak csak tornáztatással van széklete. Önállóan képtelen kinyomni, pedig nem mindig kemény neki. Már próbáltam az Infacolt is, de attól csak pukik vannak, kaka sajnos nincs!Próbáltam babateát is, de semmi! Ultrahangot is csináltattunk, de mindent rendben találtak! Valaki tud vmi gyógymódot?
2013. jan. 30. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

a kamilla tea elvileg székletpuhító és talán meghatja szegénykét.

ez mindig is így volt mióta megszületett?

ezek szerint csak nincs rendben valami..

2013. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kíváncsicska ***** válasza:
Laveolac szirup.Nekünk tuti bejött
2013. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

cukros kamillatea...ezt javasolják a védőnők is.

A kislányomnál bevált.Egy próbát megér!

2013. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokidat, hogy a Mira baby vizet szerinte adhatod e neki. Nálunk csak ez és a Laevolac szirup segített.
2013. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Agica792 ***** válasza:
Mira baby vizet nyugodtan adhatod neki,nem lehet hozzászokni.Mi is ezt isszuk mert a vaskészítmény megfogja a székletét.minden reggel 50-60 ml iszik és minden nap van kaki.Dm-ben lehet venni olyan 360 ft. körül van.
2013. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Mindent kifogok próbálni! Igen, születése óta ezzel küszködünk! kértem UH vizsgálatot, ott azt mondták minden rendben! Az orvosunk arra gyanakodott, hogy mivel koraszülött lett, még nem elég érettek a belei, de ennek már 3 hónapja! Ennyi idő alatt ennek már rendeződnie kellett volna..Ajánlották az Infacolt, de attól csak pukik vannak! Már tényleg elvagyok keseredve!
2013. jan. 31. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Megértelek, lányom is folyton ezzel küzd. :(

22 hónapos, most kértem én is hasi UH-ot, remélem nála sem találnak szervi bajt.

2013. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!