Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisbabám széklete kb...

3 hetes kisbabám széklete kb egy hete zöldes, sokat tekeri magát, mikor - úgy gondolom - trotyizni próbálkozik. Kell aggódnom a zöld széklet miatt ill. hogy hasfájós lesz? Kell e már most elkezdenem adni neki valamit a hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
3 hetes kisbabám széklete kb egy hete zöldes, sokat tekeri magát, mikor - úgy gondolom - trotyizni próbálkozik. A védőnő szerint túletetem, meg keveredik a gyomrában a tejcsi és ezért van. Nem lehet inkább hogy változik az anyatéjösszetetétel, és kicsit megborította az emésztését? Tegnap este volt az első hasfájós esténk, de az éjszaka már rendben volt és most is. Én azon voltam, hogy az anyatej az úgy van kitalálva, ahogy a babának a legjobb, és nincs nála nagyobb orvosság. Kell aggódnom a zöld széklet miatt ill. hogy hasfájós lesz? Kell e már most elkezdenem adni neki valamit a hasfájás ellen?
2008. okt. 30. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A zöld széklet azért van mert vagy nem emésztette meg a gyomra a tejcsit kellöképpen , vagy mert jól lakott előtejböl.Nincs okod aggodalomra ez elő fog még többször fordulni.Az én lányomnak is ig széklete van még csak anyatejes és 4 hós.

A haskójára próbálkozhatsz teával bár ez nekünk nem vált be - se a kamilla se az édeskömény- 1 hónap után a Gripe Water - angolviz segitett.

2008. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írta az előttem szóló.Én még annyit mondanék,a kamillával vigyázz, nálunk jól meghajtotta a babát,és még görcsöt is okozott.
2008. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:-)
2013. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!