Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az adókedvezményes papírt...

Az adókedvezményes papírt hogyan kell kitőlteni ha én igényelem?

Figyelt kérdés
a férjem papírját nem tudjuk kitölteni, én igényelném az adókedvezményt.

2013. jan. 31. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitöltöd a rád vonatkozó adatokat, be kell vinni a férjed munkahelyére, ahol lepecsételik, az ő részét, utána a saját munkahelyedre, ahol lepecsételik a Rád vonatkozó részt. Legalább is nálunk így volt.
2013. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha te veszed igénybe, akkor a férjednek miért kellene nyilatkozni?
2013. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A férjének azért kell nyilatkozni, hogy ezt tudomásul veszi, és ő nem igényelheti.
2013. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De nem a férjnek kell nyilatkozni, hanem a munkáltatójának kell kitölteni a IV. részt.

A III. részt az igénylő munkáltatójának kell aláírni, pecsételni, az I. és II. részt pedig értelem szerűen kell kitölteni.

Az első részbe én forintösszeget nem írtam, azt mondták nem baj, majd ők beleírják.


Nem egy bonyolult valami.


Első voltam

2013. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gyeden vagy akkor is kell a munkáltatóval kitöltettni valamit? Én ma kapom majd meg! De nem vagyok jóban a munkáltatóval
2013. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kellett, bár az én munkahelyem kifizetőhely, nem tudom, ahol nem az ahol nem kifizető, ott kell-e.
2013. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kifizetőhelyes dolog meg hogy jön ide? Most az adóról van szó, nem az egészségbiztosító felé történő elszámolásokról. A kettőnek meg semmi köze egymáshoz.
2013. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, de a gyed kifizetőhelye általában a MÁK, és a nyomtatványon az áll az igénylő részénél, hogy kifizetőhely és annak cégszerű aláírása.

Na ezért bizonytalanodtam el.

2013. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, közben utána néztem, hogy az oep fizeti a gyedet, csak nálunk másképp van a cégnél, mindent a mák tart kézben a gyed kiszámolást is és mindent, csak a cég a kifizetőhely.
2013. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszi a válaszokat !Gyeden vagyok, közben felhívtam ceglédet , (hozzájuk tartozunk területileg ),és úgy töltöttük ki a férjem igénylő lapját, hogy az I.oszlopba beirtuk a nevét, adó számát és taj számát.a nyilatkozatot nem jelöltük be, csak a mondat végére odaírtuk,hogy a ,,Feleségem veszi igénybe,,.munkáltatójával aláírattuk és kész is.
2013. febr. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!