Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam áprilisban tölti be a...

Kisfiam áprilisban tölti be a 3. évét, és még mindig nem szobatiszta, még hajlandóságot sem mutat felé. Valami tipp, amivel kicsit rávehetném? Mert a végén még az oviba sem tudom elvinni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Betű szerint ugyanezzel küzdöttünk tavaly :))) Áprilisi kissrác, aki lesz**ja a szobatisztaságot (bocs :) )


Nekem nem volt semmilyen praktikám. Amikor 3 éves lett, akkor azt mondtam, hogy namostaztánmár lépünk. Levettem róla a pelenkát. 2-3 napig takarítottam utána, aztán szépen megtanulta. Állítom, hogy már rég érett volt rá, csak lusta és kényelmes; ha akkor nem veszem le róla, a mai napig pelenkás lenne. :)

2 hónap múlva éjszakára is lekerült a pelenka, annyira belejött. :)

2013. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is levettem róla most január elején, egy hétig nem volt rajta pelus, de ugyanúgy bepisilt, bekakilt a bugyiba és nem is szólt,tök jól "elvolt" benne, úgyhogy visszaadtam rá a pelust. :(
2013. jan. 31. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm. Én várnék még egy kicsit, és a szülinapja táján esetleg be lehetne vetni a "hároméves, majdnem ovis nagyfiú" szöveget.
2013. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszii! Csak már kicsit el vagyok keseredve, mert már azt is mondta, hogy ő inkább nem megy oviba... :(
2013. jan. 31. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyet az én fiam is mondott. Szerintem végül nem ez lett a fő érv, igazából nem tudom, hogy mi hatott, talán érezte az elszántságomat, nem tudom.
2013. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is áprilisi a fiam, lélekben már letettem az oviról. Erre két napja nem hajlandó pelust venni.

Őt sem érdekelte eddig, nem tudom, most honnan az ihlet, egyszercsak előszedte a szekrényből az alsóit, (mert már vagy fél éve betankoltam) és azzal szórakozik naphosszat, hogy cserélgeti őket.

Megjegyzem, egy ismerős karácsony óta levette a pelust az ugyanennyi idős fiáról, nekik még mindig fele-fele arányban a bugyiba megy.

Én most úgy gondolom, lehet hogy tényleg hagyni kell őket.

Te se stresszeld a kisfiad az ovival! :) Ne is hozd szóba. Lehet, hogy frusztrálja, úgy érzi, teljesítenie kell,és kudarcot vall.

2013. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!