Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség el van dugulva a 11...

Segítség el van dugulva a 11 hónaposom orra! Van valakinek tuti tipp?

Figyelt kérdés

Egész éjjel alig aludtunk valamit, napközbe is csak 1-1 órát képes nyugodtan aludni, leteszem, pár perc és eldugul az orra, ha fent van és játszik akkor nincs baj kidugul, de épp mikor alszik. Hiába szivom, a garaton van neki, fújom tengervizes spray-vel is.

Nagyon sajnálom szegényt!


2012. okt. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél normális orrsprayt, a tengervizes nem sokat ér.
2012. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Golan Trevize ***** válasza:
Vidd el orvoshoz!!!
2012. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tengervizes orrspray+ babáknak valo orrcsepp.
2012. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ugyanez a helyzet :( (szóról szóra). Én felhívtam az ügyeletet délután, ott mondta a dokinő, hogy a sós oldat ilyenkor már sz@rt sem ér. Vegyek olyan orrcseppet, amiben hatóanyag van, mivel az az orrnyálkahártyáról leviszi a duzzanatot - így könnyebb lesz kiszívni a váladékot. Vettem Nasivint - jelentem nem jobb a helyzet :(

Módszer: orrszívás - Nasivin - 5 perc után megint orrszívás.

Ugyanúgy ott liftezik valahol a torkában a cucc...

Még azt is mondta a doktornő, hogy lehetséges, hogy jól be van duzzadva az orrmandula, és azért nem tudok kiszívni semmit.



Fiam 18,5 hónapos.


Ha találtál jó módszert, kérlek írd meg!

2012. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig még nincs meg a megoldás, de legalább este már többet aludt. Nem is szopizott olyan sokat, viszont azt ülve csináltuk, ma valamivel jobb, bár besárgult a cucc, ami úgy tudom vírust jelent. Most is alszik és azért szuszog rendesen,de csak egyik oldalán tud aludni.
2012. okt. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!