Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BCG oltás helye fájhat...

A BCG oltás helye fájhat annyira a kislányomnak (10 hetes), hogy ha arra az oldalra fordítom, amelyik kezébe kapta, akkor sír és nem tud enni?

Figyelt kérdés
Már csak erre tudok gondolni, mert nem tudom arra az oldalára fordítani sírás nélkül. Meddig tart ez?
2013. jan. 31. 18:41
 1/2 frászkarikaborsó ***** válasza:
hát szerintem ez inkább fülfájás vagy hypotónia (izomgyengeség) szokott lenni. Próbáld más pózban pl. fekve szoptatni, és nem tudom mikor kell gyerekorvoshoz menned, szerintem ilyen korban még viszonylag sokszor, tehát hamar fogsz menni, kérdezz rá hogy mitől van ez.
2013. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát most nyakatekert pózban szoptatom, hogy mind2 ciciből tudjon enni és képzeljétek, azóta nem is nyel annyi levegőt :-) Én is gondoltam fülfájásra, de gyerekorvoshoz elvileg csak február 21-én megyünk. Van valami szemmel látható jele annak, ha a füle fáj?
2013. jan. 31. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!